Andalusie a Kastilie 2012

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, nocuje se ve standardních kempech a průvodci samozřejmě se zájezdem taky budou.

Uživatelem od:
28. 07. 2012

ahoj, uvažuji o poznávačce přes ck mundo - andalusie a kastilie, nicméně ještě jsem nikdy s ní nikde nebyl. Proto by mi pomohlo pár cenných rad. Stanuje se někde v kempech nebo někde na veřejných prostranstvích? Je to včetně průvodce? Předem děkuji za cenné informace.

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Dobrý den, volných míst je vcelku dost, ale zase příliš už s rezervací neotálejte.

Uživatelem od:
23. 07. 2012

Dobrý den, plánuji se přihlásit na tento zájezd, ale ještě bych rád mezi svými známými zkusil najít někoho "do party". Rád bych se proto zeptal, zda je ještě dost volných míst (řekněme tak 10), nebo už zbývá jen posledních pár míst, a proto je lepší rovnou si rezervovat místo (a případný "zlanařený" kamarád(ka) se tak o rezervaci pokusí později).
Díky!

Uživatelem od:
25. 01. 2012

Ahoj, jaký je aktuálně nahlášený počet účastníků?

Uživatelem od:
22. 01. 2008

Ahoj smarti, pokud chceš napiš - email viz. výše :=).

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Hezký den, ano, je stále volno.

Uživatelem od:
02. 06. 2012

Zdravím, je ještě nějaké volno na tenhle zájezd ? Uvažuju o něm, tak abych případně neuvažovala zbytečně, nebo naopak moc dlouho. Dík.

Uživatelem od:
22. 01. 2008

Kdyžtak pískni na lukas.vanek@centrum.cz :=).

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, tak sama určitě ne :-) , lidí tam je už dost. Petr.

Uživatelem od:
25. 01. 2012

To by bylo skvělý, začínala jsem si už myslet, že budu v autobusu úplně sama :-D

Uživatelem od:
22. 01. 2008

Láká mě to čím dál více a snad bych možná i jel :=).

Uživatelem od:
25. 01. 2012

Ahoj, plánuje někdo z vás jet letos do Andalusie a Kastilie? Případně nepodal by mi někdo, kdo takhle Španělsko už procestoval, bližší informaci na co vše se můžu těšit? :-) díky

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.