Korsika 2012

Uživatelem od:
02. 08. 2009

Hezký den, připomínám existenci diskusního fóra (Korsika) na facebooku: http://www.facebook.com/events/308257442597100/

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Pěkný den, momentálně je ještě 7 volných míst.

Uživatelem od:
31. 05. 2012

Dobrý den, mohla bych se zeptat, kolik je ještě volných míst na Korsiku?

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Dobrý večer, ano, v kempech to většinou jde. Tyhle informace píšeme tady: http://www.mundo.cz/zajezd/korsika/detaily.

Uživatelem od:
12. 03. 2012

Dobrý večer, rád bych se zeptal jak se to s elektřinou? jestli je možné si občas dobít baterku k foťáku nebo mobilu.

Uživatelem od:
22. 01. 2008

"Singles" je tu hodně :=). Neměj obavy, že se neutvoří nějaká parta.

Uživatelem od:
24. 05. 2012

Hlásím se na zájezd na Korsiku, ale nemám parťáka. Je někdo, kdo je na tom stejně a chce se ke mně přidat? Jo, nemám stan.

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, no to je těžké, počasí je po celé Evropě čím dál nepředvídatelnější. Ale je pravda, že můžou být přes den teploty kolem třicítky (na horách méně). Přes den ve stanu nebudete a večer to určitě jde ;-) Je taky na tomto zájezdu dost možností koupání, řada kempů je u moře. Každopádně mi to jezdíme ve stejném termínu už od roku 2002 a máme s ním dobré zkušenosti. A ještě se přihlásit dá.

Uživatelem od:
22. 01. 2008

Ahoj, měl bych dotaz na Petra nebo někoho, kdo už Korsiku absolvoval. Láká mě tento zájezd, ale mám trochu obavu z přílišného horka. Chci se zeptat jak je to tedy s teplotami na začátku července. Jde to i ve stanu :=)? Díky moc za odpověď. P.S. Je ještě nějaké volné místo nebo už je pozdě :=)?

Uživatelem od:
14. 02. 2012

Zdravim všechny i Ck Mundo :)
Tak jak to vypadá?? Kdo vechno jedete a jak se těšíte?

Uživatelem od:
14. 02. 2012

Tak to je výborný :) aspoň nebudu jedinej co jede sám.... těšim se tam taky moc a myslim, že to tam bude parádní.. doufám, že se přihlásí co nejvíc lidi :)

Uživatelem od:
08. 02. 2012

Tak mám rozhodnuto...pojedu na Korsiku...už se nemůžu dočkat!! Doufám, že se tam sejde super parta a pořádně si to tam užijeme:o))

Uživatelem od:
29. 03. 2012

Ahoj. Taky chci hrozně moc jet na Korsiku, ale termín 30.6. - 14.7. se mi nehodí. Nechtěl by někdo vyrazit v druhé polovině září?

Uživatelem od:
14. 02. 2012

:-) přesně tak, taky pořád přemýlím kam jet ale jasná je Korsika.. a taky jedu sám, protože se nikomu nechce... takže se rád s někým předem domluvim jestli je tady někdo, kdo jede sám :-)

Uživatelem od:
08. 02. 2012

Ahojky, je těžký se rozhodnout kam s Mundem jet (nejraději bych jela všude:o)))), ale momentálně u mě vede Korsika...je taky někdo, kdo nemá s kým jet?

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Dobrý večer, zaplaťte polovinu po odečtení slevy.

Uživatelem od:
12. 03. 2012

Zdravím, rád bych se zeptal kolik mám zaplatit zálohu za jednu osobu když uplatňujeme oba slevu na ISIC kartu. jestli polovinu celého zájezdu a nebo polovinu po odečtení slevy.
Děkuji za odpověď

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Cena jídlo nezahrnuje. Informace, že stravování probíhá individuálně, je u podrobností k zájezdu: http://www.mundo.cz/zajezd/korsika/detaily

Uživatelem od:
13. 03. 2012

Ahojky, mě by jen zajímalo jak je to s jídlem? protože tam se nepíše ani že cena ho zahrnuje ani že ho nezahrnuje? :)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Hezký den, slevu na ISIC stačí uplatnit v cestovní smlouvě, můžete tam i připsat číslo karty. Útrata v eurech je natolik rozdílná u jednotlivých účastníků, že se dá s jistotou říct jenom to, že na vstupy do památek a lodní výlet bude stačit cca 35 euro. Odhadoval bych kolem 150 euro celkem, ale opravdu to záleží, jak budete utrácet.

Uživatelem od:
12. 03. 2012

Dobrý den, uvažujeme o zájezdu na Korsiku, a proto bysme se chtěli zeptat na pár informací. Rádi bychom uplatnili slevu na ISIC kartu, proto by nás zajímalo jak máme tuto slevu uplatnit? Dále jsme se chtěli zeptat kolik je tak zhruba potřeba vyměnit EUR na celých 14 dní pobytu na osobu?
Díky moc za odpověď zdraví Jája a Michal

Uživatelem od:
14. 02. 2012

:-) jsem rád, že se konečně někdo zapojil do tohoto fóra :-) no těšim se moc pokud to dopadne a ještě víc pokud se přidaj další fajn lidi..

Uživatelem od:
08. 03. 2012

Ahoj, Korsiku moc doporučuju, je to srdeční záležitost. Je tam nádherně!

Uživatelem od:
14. 02. 2012

Čus, no já o tom už neuvažuju já prostě jedu.. Korsika to je prostě sen když vidím ty fotky... ale budu mooc rád, když by se někdo přidal a budu rád když poznám nové lidi :-) takže lidi hlaste se ať si Korsiku pořádně užijem :-)))

Uživatelem od:
22. 03. 2011

Ahoj, o Korsice docela uvažuji, ale ještě vubec nevím jak na tom budu finančně...Ovšem i kdybys jel sám, tak se určitě neboj. Já byla minulý rok sama v Albánii a byla to naprostá bomba!!! :-)

Uživatelem od:
14. 02. 2012

Ahoj, nechtěl by jet někdo na Korsiku?? od toho 30.6? nemám s kým jet a samotnému se mě nechce.. rád poznám nové lidi.. je mě 24 Mates :-)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.