Pyreneje 2012

Uživatelem od:
07. 08. 2012

Ahoj, jedu letos sama s Mundem do Pyrenejí. Nerada bych sama brala stan, vaření atd. Zejména pak na treky by bylo supr se s někým o zátěž podělit :-). Pokud by tu tedy byl někdo, kdo je na tom podobně, prosím kontaktujte mě na xholj44@seznam.cz a určitě se domluvíme. Stan mám jeden pro dva a druhý až pro 4lidi(ale hodně natěsno). Jana

Uživatelem od:
01. 12. 2009

S obsazeností to vypadá dobře, volná místa jsou. Petr.

Uživatelem od:
20. 02. 2009

Díky moc za zevrubné hodnocení!:-)Docela mě to uklidnilo.:-) Jak to prosím vypadá s obsazeností?Díky.

Uživatelem od:
15. 07. 2010

Když subjektivní hodnocení: Byla jsem v Pyrenejích v roce 2010 a super. Jsem zvyklá chodit, ale žádný namakaný zázrak a při výšlapu 1000m bys do mě měla žďuchat hůlkou abych ještě popolezla :-) Parta byla naprosto skvělá a holt na můj nepřekonatelný výkon se vždy překonali a čas od času na moji maličkost počkali :-) Navíc je super, že ke každé tůře je alternativa - první dvoudenka - nemusíš na Taillon ani na to druhý co se vyšlapává ráno ( název už nevím, možná Perdido, ale Maty - průvodce jistě doplní :-). V Possetes y Maladeta se taky dá jen k vodopádu a počkat tam na druhou skupinu, která si to neomylně namíří někam nahoru za oslíkama. Druhá dvoudenka se " ošulit" nedá, ale stojí za to - ráno škrabat led ze stanu a odpoledne se vykoupat v ledovcovým jezírku. A v Andoře jsem rezignovala a zatímco ostatní se zas plahočili na nějakou chatu či až na vrchol, tak jsem sebou plácla do trávy nedaleko autobusu a četla si časák, stavila se v městečku a koupila si super kravskej hrníček :-)

Pro shrnutí - vždy je možné si vybrat tu lehčí trasu a člověk pak není totál vyřízenej a nemusí se bát, že ho někde budou tahat.

Užijte si dovču :-)

Iva

Uživatelem od:
20. 02. 2009

Díky:-)Kdyby se tu ukázal někdo z bývalých účatníků,tak bych ocenila nějaké subjektivní hodnocení náročnosti.:-)Díky moc:)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, náročnost túr je popsaná tady: http://www.mundo.cz/zajezd/pyreneje/detaily. Petr.

Uživatelem od:
20. 02. 2009

Ahoj.Taky bych se chtěla zeptat na náročnost túr...nemám zkušenosti s pochody na těžko,tak si nejsem jistá,jak bych to zvládala, každopádně mět výzva láká...:-)

Uživatelem od:
30. 03. 2012

Ahoj, taky zvažuju jet a nerada bych sama, navíc nemám stan, takže kdybych se mohla k někomu přidat, bylo by to ideální :) 25 let a s Mundem jedu poprvé...

Uživatelem od:
04. 05. 2012

Ahoj,
zdravim zo Slovenska (Zilinsky kraj).
Prihlasil som sa na zajazd do Pyreneji, zatial cestujem sam.
tonk0@azet.sk

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, ano, stále je možné se přidat. Z tohoto pohledu Pyreneje náročné nejsou, resp. dá se vždy zvolit varianta, kde to bude bez problémů (výstup na Monte Perdido ve vrcholových partiích trochu exponovaný být může, ale není nutné na něj jít). Feráty tam nejsou.

Uživatelem od:
17. 04. 2012

Ahoj, taky bych se rád zeptal, zda je v to tomto čase ještě možné se přidat, či jsou místa již zaplněná. Pravděpodobně jsme čtyři zájemci...
A také by mě zajímalo, jak je to náročné pro lidi, co nemají moc rádi výšky? Feráty, případné stezičky na okraji veliké propasti apod. :)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, zatím volná místa jsou, můžeš se v klidu rozhodovat ;-) Petr.

Uživatelem od:
25. 07. 2011

Cau Petre a spol., jaka je prosim te zatim obsazenost zajezdu? Premyslim o tom - tak jen abych to pripadne neprokoucovala :P Dik Jana

Uživatelem od:
03. 03. 2012

paráda :) taky jsem hodim mailik: denny99@seznam.cz

Uživatelem od:
24. 03. 2010

Ahoj, taky mám v plánu letos Pyreneje :) Už jsem s Mundem byl a paráda, 22 let , Morava, takže kdyžtak mail - hanzl.marek@centrum.cz

Uživatelem od:
02. 03. 2012

to by bolo super, aspon by nam nebolo smutno:) takze posielame prihlasku? :D inak tu je potom moj mail: daniela.cintulova@gmail.com

Uživatelem od:
03. 03. 2012

ahoj, já mam v plánu jet a zatim jsem sama :)

Uživatelem od:
02. 03. 2012

Ahojte, chcela by som ist pozriet toto leto Pyreneje, ale zatial nemam s kym ist. nepridal by sa niekto?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.