Rusko 2012

Uživatelem od:
02. 08. 2009

Hezký den, jen připomínám existenci diskusního fóra pro Rusko také na facebooku: http://www.facebook.com/events/235291493249282/

Uživatelem od:
24. 01. 2012

Naucila jsem se azbuku a koupila jsem si krosnu :D co vy?

Uživatelem od:
29. 03. 2012

Jak se chystáte do Ruska?

Uživatelem od:
29. 03. 2012

To bude fajn, ze tam nebudem samy :-)
Jsem kousek od Prahy

Uživatelem od:
24. 01. 2012

Ahoj, no tak to je skvely... To jsem stastna ze nebudu jedina kdo jede sam. Taky jsem si rikala ze se urcite seznamim, ale i tak jsem se trochu bala, aby tam treba najely same dvojice a ja se nechci na nikoho lepit. Uz jsem se videla jak se loudam ulicema Moskvy a fotim se sama obracenym fotakem na Rudym namesti. tak to UF :D Ja jsem z Brna:)

Uživatelem od:
30. 03. 2012

Ahoj, taky hodlám jet sama :) Přihlášená tedy ještě nejsem, mám novou práci, takže budu muset pořešit, jak to bude s dovolenou, ale vidím to nadějně... Že bych se s nikým neseznámila, toho se tedy nebojím, ale přeci jenom není na škodu se trochu poznat už předem :) Odkud jste?

Uživatelem od:
29. 03. 2012

Ahoj, tak jak jsi na tom? Ja jedu stopro :-)

Uživatelem od:
24. 01. 2012

Ahoj, vyrazim v cervenci sama do Ruska. Neni tu nekdo kdo taky nema partaka a ma trosicku obavu, ze si nebude mit v autobusu s kym povidat a kdo by ho vyfotil na Rudym namesti? :D k.jiskrova@gmail.com

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.