Slovinsko 2012

Uživatelem od:
15. 05. 2012

Děkuji rovněž. Bylo to fajn. Tak zas někdy příště ;-)

Uživatelem od:
03. 04. 2012

Díky za skvělý zájezd :)

Zet
Uživatelem od:
01. 08. 2012

Čau Péťo, kytaru bereme. Jestli chceš, můžeš vzít ty zpěvníky, ať je širší repertoár ;).

Též se těšíme!

Romule Bambule a Zeton Beton ;)

Uživatelem od:
21. 05. 2012

Ahoj, tak zítra se nám to blíží. Dneska ještě práce, zítra jen dopoledne, rychle dobalit a hurá do hor :) !! chci se zeptat, zda někdo umíte hrát na kytaru? Mám doma novou kytaru i se zpěvníky, ale ještě jsem se nestila naučit tenhle stroj ovládat..ale ráda zapůjčím :). Mám jí teda vzít? Jinak jsem koukala že tam máme mít na začátku pobytu až 34 stupnů ! Tak to bude síla :) ! Už se i s kámoškou Terkou moc těšíme !!
Peta

Uživatelem od:
20. 02. 2009

Ahoj.Taky jedu sama. Ale jak tak na to koukám, věřím,že bude fajn parta.:-) Kdyby někdo taky cestoval z HK nebo chtěl navázat kontakt ještě před odjezdem,mail na mě je ircaz@seznam.cz. Těším se!

zd
Uživatelem od:
10. 07. 2012

Ahoj,
tak já jedu taky sama :) Už jste vy "samotní" nějak sdružení? Třeba ohledně stanů, vařičů, či jiných potřebností. Ať je třeba více místa na ..cokoliv ;)
Těším se, pa Zdeňka (jilkovaz@email.cz)

Uživatelem od:
02. 08. 2009

Ahoj, volná místa ještě jsou, ale zájezd se pomalu plní, je tam dost rezervací. Pokud si chceš být jistá, napiš na hanka@mundo.cz, mohu Ti udělat rezervaci do úterý.

Uživatelem od:
07. 02. 2010

ahojky. chtěla bych se zeptat jak to vypadá s obsazeností zájezdu. Jelikož až příští pondělí zjistím, zda dostanu v práci na tuto dobu dovču? Díky Janča

Uživatelem od:
08. 07. 2012

.

Uživatelem od:
06. 07. 2012

ahojky, taky jsem se rozhodla pro Slovinsko a jedu sama (aspoň zatím to tak vypadá a mám takové tušení, že to tak zůstane), tak jsem ráda, že nás tam samotných bude víc ;) docela se těším :)

Uživatelem od:
03. 04. 2012

Ahoj, jedu sama do Slovinska, tak doufám, že těch samotných lidiček tam bude víc, abych tam nebyla sama :-)

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, zatím dostatek.

Uživatelem od:
21. 05. 2012

Ahoj, můžu se zeptat, kolik je ještě volných míst? Děkuju!

Uživatelem od:
25. 05. 2012

Ahoj,
jsem ráda, že nejsem sama co jede sama:). Už jsem i přihlášená..

Uživatelem od:
15. 05. 2012

Chystám se to kombinovat. Ještě donedávna jsem přitom vůbe netušil, cože slovo feraty vlastně znamená. Ale zas proč to nezkusit? Takže uvídím, co to v praxi obnáší ;-)

Uživatelem od:
21. 05. 2012

Ahoj! Taky právě zvažuju Slovinsko a jela bych asi sama :). Chystáte se i na ferraty?

Uživatelem od:
21. 05. 2012

Ahoj, my jedeme s kamarádkou ve dvou nebo ve 3 (třetí se ještě rozhoduje) a určitě nebudem soukromničit :D !! těšíme se na všechny účastníky zájezdu !!!

Uživatelem od:
15. 05. 2012

Já bych se toho vůbec neobával. Ono sólistů nás tam bude jistě víc a z minulých let vím, že na těchle zájezdech se většinou utvoří pohodová parta. Nezbývá než se těšit.

Uživatelem od:
13. 05. 2012

já teda ještě nejsem přihlášená, ale jsem rozhodnutá že jedu sama

Uživatelem od:
15. 05. 2012

Ahoj, taky jsem se rozhodl pro Slovinsko, no vzhledem k tomu, že parťáka ani parťačku zatím nemám, tak to vypadá, že letos jedu sám.. Budu rád, když nebudu sám, kdo pojede sám ;-) .

Uživatelem od:
13. 05. 2012

Ahoj, chtěla bych se zúčastnit zájezdu do Slovinka, je někdo, kdo jede sám..Zatím nemám žádného parťáka..

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.