Černá hora

Uživatelem od:
01. 12. 2009

Ahoj, obsazenost je vysoká (cca 40 lidí), zájezd se blíží vyprodání. Jestli jede někdo z Plzně, tak se snad ozve ;-)

Petr.

Uživatelem od:
23. 06. 2013

Ahoj,
už za necelý měsíc vyrážím s kámošem do Černé Hory. Jsme z Plzně a nikdy jsme s Mundem nebyli. Rozhodnutí bylo jasné už když jsem loni viděl kamarádky fotky a slyšel její dojmy z Maroka. Docela by mě zajímalo jaká je obsazenost zájezdu a jestli jede taky někdo od Plzně. V případě že ano, nebráním se seznamovací hospůdce...

Lukáš

Uživatelem od:
02. 04. 2013

Ahoj

Rozhoduju se mezi Cernou Horou a Bosnou a Herzegovinou. Oba zajezdy vypadaji lakave.. Uz jsem s Mundem jednou jel s kamaradem a zjistil jsem, ze je to uplne v pohode jet i single, takze to letos zkusim. Snad nas bude vice ;)

Je mi 28 a jsem z Brna. Nekdo dalsi z Brna?

btw. hledam spolucestovatele i na dalsi cesty.

Ondrej

Uživatelem od:
31. 03. 2013

Ahoooj,
chystám se letos na zájezd do Černé hory, ale nemám s kým bych jela a tímto příspěvkem bych chtěla najít někoho, kdo by se ke mně připojil. Najde se někdo takový? Jsem 22 letá studentka, která má ráda hory, je pro každou srandu a ráda poznává nové lidi. Kdyby měl někdo zájem tak neváhejte a ozvěte se mi na scarlet01@seznam.cz

Budu se těšit :-)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.