Norsko 2008

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Takže estli to dobře chápu...tak tvoj baťoh nese Péťa a ty neseš ten muj??? :wink: :lol:

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Však ty máš na nošení toho kamaráda přeci. Já budu určitě mít co dělat, abych odnesl sebe. Ale vidím, že Petra je trénovaná, ta určitě pár kilo navíc ani nepozná :lol: Asi hned v Hradci trošku přebalím baťohy :lol:

Uživatelem od:
29. 04. 2008

Hola hola, všechny zdravím!

...to víš Johny já tě chtěla mít jako nosiče jen pro sebe :wink:
Martino paráda, perfektně si to zařídila. Kdybych měla klobouk tak smekám :) Jinak se mnou přijde ještě kamarád Jenda, který taky jede s náma :) Vypadá to tedy na dobrou bandu...

Tak čau v pátek,
Kačka

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Výborně, tak to se sejdeme v hojném počtu!

Kdybyste náhodou někdo dorazili dřív, než my se ségrou, rezervace je na jméno Martina Špatná.

A co vy ostatní? Kdo se přidá jako další?

Uživatelem od:
17. 01. 2008

ta cedulka bude asi ok :lol: tímto taky potvrzuji svojí účast i účast přítelkyně.budem tam už asi na tu 7,žízeň je veliká 8)

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Tak velké to tam moc neni, ale nás nebude zase tolik:) poznávací znamení mě asi žádný nenapadá, ale jak se znám tak tam budu zase první tak dám na stůl cedulku... :lol:

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Tak už jsem si domluvil spaní u kamaráda na Anděli, takže místo je suprově vybrané. Tímto s definitivní platností potvrzuji moji účast. A doufám že tam budou mít i něco jiného než čajík :D A protože mi vlak přijíždí kolem půl osmé, tak tam dorazím nějak kolem 8 hodiny. Ale nemusíte to posunovat, určitě se tam budeme stejně postupně scházet, takže to bude tak akorát. Teď jenom abych věděl ke komu si přisednout. Musíte vymyslet nějaký poznávací znamení :wink: A teď se dívám na tu hospůdku a zjišťuju že ji velice dobře znám. To snad není možný, v Praze dobře znám tak 3 hospody a vy se trefíte do jedné z nich :roll: . No není to tam špatný, ale možná to bude trošku malý. Ale je to super, ubytování budu mít hned v baráku naproti :lol:

A na ten kotel sangrie se taky těším, jenom nevím, kdo teda potáhne ten velký kotel a tu spooooustu chlastu. Ale jízda to pak bude, to jo :D

A na Moravě bych klidně taky udělal nějaký srazík, pro mě je to blíž než do Prahy. Ale bohužel je každý z jiné vesnice, tak by byl problém kde.

Tak už se na vás moooc těším, doufám že to bude super. Vidíš vidíš Katko, jsme se chtěli sejít jen my dva a teď se koukám že jsem to trochu přehnal, budeme tam snad všichni :D

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Daly jsme se setrou hlavy dohromady a vybraly restauraci Andělku: http://www.andelka.cz/

Doražte v hojném počtu VŠICHNI, kdo jedete do Norska (a je vám místo akce alespoň trochu dostupné).

REZERVACE JE na tento pátek 16.5. OD 19 HODIN, pokud můžete dorazit jen později, dejte mi to pls včas vědět, ať to kdyžtak posunem!!!

Těším se, že se sejdeme v hojném počtu! :D

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Tak lidičky, na ten pátek s váma teda počítáme...srazík bude v okolí Anděla. Podrobnosti přihodí ségra až jí potvrdí rezarvačku:) těším se :lol:

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

Já bych se taky zastavil na pár piveček, ale záleží kdy a kde (radši ten Anděl, měl bych to blízko na vlak).

Uživatelem od:
29. 04. 2008

Ahoj,
tak jsem tady chvíli nebyla a koukám, že se to tu pěkně rozjelo, paráda!
...hlásím svou účast na srazu... a rozhodně jsem pro pivko :)
Káča

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Trénovat na ty výstupy, které si myslím, v porovnání s Pyrenejemi nebudou tak krušné.
Tak my například jsme šli od čtvrtka do neděle 60 km po Kokořínsku vandrem. Minulý týden 50 Km za den. Tak kdo je lepší? :D
A na ten kotel sangrie se nemůžu dočkat. To jsi psal určitě ty Honzo :) To bude jízda :oops:

Uživatelem od:
04. 03. 2008

A kdo všechno dorazíte? Ať vím kvůli rezervaci...

Uživatelem od:
17. 01. 2008

jo lokality jste vybrali ok,schvaluju :wink: finální výběr nechám na vás,ale hlasoval bych pro to pivko :lol: tak sem pak jenom hoďtě kde se sejdem a budu se těšit.

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Mno tak tohle by mi vyhovovalo...to mám kousek dom...a co se týče spojení tak to asi bude nejrozumnější ... já vím akorád kousek od Anděla je hospůdka Andělka je to tammoc pěkný a čistý...a maj tam ganža čajik:)

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Snažila jsem se sem hodit pár návrhů, ale nějak mi asi selhala technika :( Tak snad se to povede teď...

Navrhuju sraz někde v centru, v prostoru mezi Národní třídou a Andělem, kde je dobré spojení.

Např. na Újezdě je moc prima Madbar, pak je pár slušnejch míst na Andělu (ale to by asi věděla líp Marka) a přímo na Národní třídě. Záleží, odkud kdo pojede...

Nebo místo na pivko půjdem na čajík?

Přidejte se s návrhy, ať to není jenom na mě! :D

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Mno tak srazík se nám pěkně rýsuje....jen nevím kde se fláká ta sestra s tim nápadem na místo...asi ji budu muset trošinku popostrčit...

HR
Uživatelem od:
21. 08. 2006

Klid, v Hradci se nastupuje na autobusovo - vlakovém nádraží, není potřeba vůbec nikam chodit. Jinak pokud jde o velký kotlík - v Pyrenejích sloužil jen k pití vína a sangrie :D

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Vydím že okolí Prahy se dává dohromady a co my MORAVANÉ, pište taky ať je nás víc :lol: Mohli bysme se domluvit A CESTOVAT SPOLEČNĚ AŤ NÁM TA CESTA DO ČECH PŘÍJEMNĚJI UTÍKÁ :lol: co vy nato, teda ještě záleží kde kdo bude nastupovat! My jsme si dali Hradec, máme tam rychlejší spoj a ještě jsem tam nikdy nebyla :cry: tak co vyjet dřív a podívat se, nebo kdyby se nás někdo ujal kdo jede s tama, to by bylo ještě lepší :lol: Najde se někdo :wink:

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahojky, tak jsem ráda za uklidnění, že v plné polní to bude asi jen dvakrát :o doufám. Takže vyrážím koupit co nejmenší batůžek abych netahala navíc ani deko, nebo to co se my nevleze ke mně strčím do báglu sousedovi :lol: .Ještě my prosím poraďte co počasí, nedokážu si představit jak tam v tu dobu bude-jestli zmrznu,zmoknu nebo se třeba opálím :roll:

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Takže sestři, je to na tobě, vyber kde se v Praze sejdem. Už se nám to pěkně rozrůstá, už nás bude 5-6. Takže kdo se ještě chce přidat, tak se rychle hlaste. Jak se tak dívám na vlaky co mi jedou, tak tam budu o půl osmé nebo desáté. Raději bych ale tam byl o půl osmé, to je rozumnější a pak byjsme mohli začít v 8. Nebo klidně můžete začít dřív a já dorazím, to už záleží na vás. Teď ještě sehnat někde nocleh, ale to snad nebude problém, známých tam mám dost.

Peti, to společné vaření není zas tak špatný nápad, ted jenom sehnat někoho, kdo potáhne ten obrovský kotel :D

Ale je fakt, že když se vaří ve velkém, tak je to menší otrava než každý sám. Nemusí se toho tolik umývat, spotřebuje se mín plynu a hrnců takže toho nemusíš tolik tahat a taky je to míň práce když se s tím vařením lidi střídají. Já jsem rozhodně pro. Takže kdo mi bude vařit? :P

A Peti co jsi myslela tím trénujete? Tím chceš říct že tam nebudou lanovky? :roll: :D

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Srazík nevypadá špatně, ale pro nás je to celkem z ruky a zrovna cestu do Prahy nemáme. Jsem totiž od K. V. Podle diskuse soudím, že to bude super partička, že by jsme si vařili všichni dohromady? :D Ale nevím, jaký typ kotle bychom potřebovali :D

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahoj všichni z Pyrenejí 2007, tak jak to s vámi letos vypadá? Nejedete třeba Norska? Zatím víme o tom, že jede Honza R.,já a Luděk. Už se nemůžeme dočkat až se zase pořádně zapotíme :D a sedneme si společně na karimatku s nějakou lahvinkou :roll: . A na ty, kteří jsou už přihlášení se taky těšíme, určitě tam bude taky tak skvělá parta jako v Pyrenejích. Tak se těším. Už se nám to krátí. Trénujete? :lol:

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Páni teda debata se nám tu slušně rozjíždí...návrh na místo srazu asi nechám na mé drahé sestřičce ona je světa znalejší...ale těším se:)

Uživatelem od:
17. 01. 2008

Ahoj všichni,
srázek před Norskem je super nápad,takže se rádi i s přítelkyní přidáme,stačí jen domluvit kde a od kolika.Datum je v pohodě.

Štěpán

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Vítám nově příchozí, už se nám to tu začíná pěkně rozrůstat.

A pokud jsem si to dobře pročítal a pokud si to pamatuju dobře, tak by tam měly být pouze 2 výstupy s plnou polní. Jinak se chodí s malýma batůžkama. Takže se myslím nemusíme bát, to nějak zvládnem.

A co si vzít - záleží natom jaký chceš komfort :P Už jsem viděl i takový extrém, že kluci šli na týden po horách s malým baťůžkem, kde měli pouze jídlo a spacák a občas karimatku. Něco takového jako je oblečení je netrápilo, stačilo co měli na sobě. Takže záleží na každém jak se vybaví :)

Ale z vlastní zkušenosti vím, že čím menší baťoh budeš mít, tím mín toho budeš potřebovat. Neboli když si můžeš vzít víc věcí, tak si je taky vezmeš :D

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Johny, Špatné jsme tu 2, protože se tak obě jmenujeme :D

S vařením se poperem, s batohy to bude horší, takže plánuju balit jen to nejnutnější. Jako dobrý nápad se mi zdá čelovka (někdo zmiňoval, že jinak se stan potmě postavit nedá) :)

Uživatelem od:
07. 05. 2008

Ahoj lidičky, tak jsme se rozhodli připojit k vám. Snad to bude super dovolená a hlavně doufám, že ji přežiji ve zdraví :roll: . Největší problém my bude asi dělat - co si vzít sebou, abych to vůbec unesla :?: Poraďte, jsem jedno velké OKO :wink: papa

Uživatelem od:
17. 04. 2008

COŽE? To jako že budu všechny batohy tahat já jo? Nooo, když mě někdo vezme na záda i s těma batohama, tak to snad zvládnu :lol:

Teleskopické hole se budou do těch stoupáků hodit, ale protože taky žádné nemám, tak žádné neberu a doufám že to zvládnu i bez nich.

No hurááá, konečně někdo, kdo nám bude skvěle vyvařovat. Jani už se těším na tvé specialitky :D Né že bych neuměl vařit, ale šéfkuchař ze mě asi už nebude.

A kde bude srazík nechám na vás, určitě to znáte v Praze líp než já když jste místní :wink: Takže zatím jsme 4 - já, Marki, pak ta špatná :P a Kača. Ještě jsem tu viděl dva lidi z Prahy, napsal jsem jim PM, ale zatím se neozvali, tak uvidíme.

A co si nezapomenout? No hlavně jídlo (ať se případně mám kde přiživit), boty a pak nějaké ty zbytečnosti jako je oblečení a tak. No a hodně náplasti na puchýře 8) A opalovací krém. Nůž. Sirky nebo zapalovač. Otvírák na konzervy. No a zbytek mě napadne až se budu balit. Jo, ještě by možná nebyl špatný spacák a stan :) Jo a sáňky když tam bude ten sníh .....

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Mno aby Johny pak neměl těch batohů moc...ty taky nepřeháněj sestřičko :wink:

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Myslím, že Markéta pěkně přehání :wink: . Marki, co bys nám uvařila ty? Kukuřičné chlebíčky a lučinu? :D nebo salát? :D

Johny určitě jsem pro sraz, ať víme, co nás čeká! Termín mi vyhovuje, kde to provedem?

Teleskopické hole nevlastním, doufám, že to půjde i bez nich :) navíc se tu objevují první nabídky nošení batohů :D

Uživatelem od:
07. 04. 2008

ahoj všichni :-) my jsme z Brna a jsme dva - takže do stanu taky nikoho nevezmeme :( ale jinak věříme, že přispějeme k dobré náladě - no, možná i k dobrému vaření :wink: Akorat na sraz to urcite do Prahy nezvladneme - neni času. Mimochodem - máte někdo dobré rady, co určitě, ale určitě nezapomenout doma? a jestli je dobré mít turistické hole, či je to nesmysl a zbytečný náklad... :-) zatím ahoj Janka a Petr

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Tak jo, snad se nás sejde co nejvíc. A ty Marki můžeš něco ukuchtit na ten pátek, aby jsme pak měli s čím porovnávat :D

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Mno tak to abych s tim pilováním teda začala :lol: Jako mě to nevadí v tomhle termínu takže estli budou ostatní pro...

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Tak to nemusíme tak hrotit s tím srazem, může být klidně i později. Ale pokud by to vyhovovalo většině, tak raději dřív, pak začne být pěkně a už to bude problém.

A ještě máte dost času to vaření dopilovat :D Tak se snažte a my to pak v Norsku ohodnotíme jak jste se zlepšili :wink:

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Mno možná kdyby sme se ségrou spojily síly tak i něco dobrýho uvaříme... Tak já sem pro sraz :wink: sice mi tou dobou akorád začíná svě'ták, ale aspoň bude ňáký rozptýlení...a do Norska už pojedem jako parta - což by bylo fajn :D

Uživatelem od:
17. 04. 2008

A já se už těšil na nějaké lahůdky a dobroty. Tak zas nic nebude. Je to špatný, asi umřeme hlady ještě v autobuse cestou tam :(

Vidím že je vás celkem dost z Prahy. Což si takhle uspořádat nějaký menší srazík ještě před Norskem? Čirou náhodou jedu 17.5. do Prahy, tak co se takhle 16.5. (pátek) někde sejít?

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Nenechte se ošálit...a estli si chcete ušetřit zdravej žaludek tak rači od Martinky ani neochutnávejte :wink: :lol:

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Zdravím všechny,

moje sestra se už pěkně vybarvila :lol: Je na čase se k ní přihlásit 8)

Spolunocležníka(ci) mám, stan snad taky, takže zbývá už jen vaření. Nabízím své služby :oops:

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Jo a mimochodem zdravim špatninku...

Uživatelem od:
03. 05. 2008

Ahojky lidi...mno jak to tu tak pozoruji tak se musím přidat do debaty...do Norska s váma totiž jedu...a sice jedu se ségrou takže spolunocležníka mám - ačkoli někdo by se nám do stanu určitě vešel....ale jak pozoruji ty nabídky...já chcu někoho kdo mi bude nosit bágl... :lol:

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Ahoj Káčo,

tak to jsme natom podobně. Sice by chtěl každý jet, ale teď zrovna nemá peníze/čas/jiné. Takže jedu sám, do Norska se už taky chci dlouho podívat. A pokud umíš vařit, postavit stan a další praktické věci, tak se hlásím jako dobrovolník :D A když jsou tady na tebe ještě takové pěkné reference .... :D .

Ale asi by jsi spíš brala nějakou holku, ale kdyby se ti žádná neozvala (já to tu už psal že někoho hledám a nikdo se neozval) tak byjsme se pak domluvili pokud chceš :wink:

Uživatelem od:
25. 08. 2006

Pro všechny Norský horaly: Káča je fakt bezva, já bych jí do stanu a k plotně bral hned, tak neváhejte! 8)

Uživatelem od:
29. 04. 2008

Zdravím všechny účastníky,

na poslední chvíli zvažuji, že se k Vám také přidám...jen se mi nedaří sehnat nějakého parťáka... nakonec snad budu muset vyrazit sama, Norsko je mým dlouholetým snem!

Je tu ještě někdo další kdo jede sám a třeba hledá parťáka do stanu a na vaření a takový ty další praktický věci?

Díky za info, Káča :)

Uživatelem od:
07. 04. 2008

to je škoda, že je nás už tolik přihlášených, ale na diskuzi si cestu nenajdou :cry:

Anonym (neověřeno)

Ahoj, už zbývá jen 6 volných míst, brzy bude zájezd obsazený. Petr.

Uživatelem od:
17. 04. 2008

Já se hlásím, jedu s váma :wink:

A jedu sám, takže kdyby někdo chtěl parťáka do stanu a pro nošení stanu, tak se nabízím.

A taky doufám že to bude fajn a sejde se dobrá parta. Ale ještě je celkem brzo, určitě se ještě spousta lidí přihlásí pokud už není plno.

Uživatelem od:
07. 04. 2008

tak to vypada, ze malo nas malo nas :( Da se nekde zjistit, kolik lidi je prihlaseno na zajezd?

Uživatelem od:
04. 03. 2008

Ahoj,

jedu taky a už se nemůžu dočkat! Bude to moje první dovča po hodně dlouhé době, tak doufám, že se sejdou prima lidičky :)

Uživatelem od:
07. 04. 2008

ahoj všichni, rádi bychom se vypravili do Norsko právě s Mundem. Co jsem četla forum o Norsku z minulého roku, tak se tam sešla prima parta - co letos? Kdo pojedete? :) přeji hezký den Janka

Uživatelem od:
17. 01. 2008

Ahoj,
s přítelkyní jsme se přihlásily na tento zájezd a rád bych od Vás získal pár rad...tohoho typu je to náš první zájezd a musíme si nakoupit vybyvení...uvítal bych nějakou radu hlavně ohledně obutí(jestli jsou potřeba kontníčkové pohorky,nebo stačí lehčí obuv,je to přeci jen v létě,tak bych se pak nerad pařil :D )jinak uvítám jakoukoli radu ohledně vybavení sebou atd.

díky za odpovědi a doufám,že pojede dobrá parta :wink:

už se nemůžem dočkat :D

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.