Kdo kam jedete?

Anonym (neověřeno)

Ty jo, lidičkové, jak to tak tady čtu, mám strašnou chuť jet s váma! ;-) Vypadáte na príma lidičky, takže doufám, že i když pojedu sama, nenecháte mě někde napospas[:]NUT[/:] Jen ještě nevím, jaký výlet vybrat, já bych totiž jela kamkoliv! ;-) Tak se mějte móóc krásně a kdyby někdo chtěl, napísejte mi mejlíka, ráda pokecám...

Anonym (neověřeno)

Vážení,
jako zákazník CK Mundo vím, že na zájezdu s touto CK není nikdo sám. Ti kdo vědí kdo jsem (stařec 60let) a že jezdím na zájezdy sám, též ví, že se na zájezdech nenudím, spíš naopak. Myslím, že nerozhoduje kam jedete, ale spíš co si chcete ve své hlavě přivézt. Na kamarádství poznané při zájezdu CK Mundo se nezapomíná. Pouze lituji, že jsem se musel odhlásit na letošní rok Albánii, ale příští rok (vše je v rukou Aláha) pojedu.

Vašek - taťka

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, osobně si myslím, že to bude pohodička, já osobně si ten zážitek nenechám ničím zkazit a pořádně si to užiju. Rusko a Pobaltí jsou krásné země, zatím ještě ne moc navštěvované turisty a to mě láká, být tam kde ještě moc lidí nebylo. Pokud jde o stan můžu ti ve vší počestnosti pokud neseženeš nabídnout svůj- velikost pro tři osoby a ještě pár zavazadel, ešuš by neměl být problém, koupíš do 200 Kč v obchoďáku hliníkový, nerez stojí víc, osobně si možná vezmu kotlík, jelikož mé zkušenosti z cest velí čím větší, tím lepší. Tak v srpnu Adio Amigo.

Anonym (neověřeno)

Ahoj Luki(ne),
tak uz jsme dva Ja taky jedu do Pobalti+Rusko a taky sama, protoze nikoho z mych kamosu tato destinace naprosto nelaka:,-( Nevim, jestli se vic tesim, nebo desim, kazdopadne staveni stanu mi moc nejde a jeste ani nemam esus, ale to jsou jen blbosti, myslim, ze Petrohrad bude uzasny a cely zbytek cesty taky. Zatim se mej a cauky v srpnu

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky, nechystáte se někdo letos do Pobaltí a kousek do Ruska. Všichni píšou o Korzice, Maroku a tak mě přijde že ostatní (teda ti co jedou na ono místo) moc nejsou. Jinak naprosto chápu slečny co psali, že jedou sami, letos mě to také nejspíše potká, poněvadž přítelkyně nemůže nebo se ji nechce. Těším se že někdo napíšete jak se těšíte nebo jaké to tam bylo? Mám trochu obavy jet a nikoho tam neznat ale snad to bude O.K.
Měj te se Lukin

Anonym (neověřeno)

Ahojky,
i my se chystáme do Norska - už se nemůžeme dočkat, doufáme, že tobude stát za to :-p

Anonym (neověřeno)

V loni jsem byla taky sama, slečna bez partnera, jak ty říkáš, a bylo to naprosto v pohodě. Lidi se hned daj dohromady, určitě se nudit nebudeš. Jen jednou mě bylo trochu "ouzko" když byla v noci bouřka, protože jsem na blesky trochu srab, ale jinak mohu Mundo doporučit!

Anonym (neověřeno)

8-)[:]DRINK[/:] [:]DRINK[/:]:-p[:]DRINK[/:][:]DRINK[/:]:-))[:]DRINK[/:]:-)):-}:-O:-}[:]DRINK[/:][:]DRINK[/:][:]NUT[/:]:-I[:]NUT[/:][:]DRINK[/:][:]NUT[/:]}:-((}:-((:,-(}:-( uz se take tesim, kamkiliv!!! P#:-))

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Martino,taky jsem pro letošek zvolil Norsko.Měl jsem jet sám,ale zareagoval jsem na Michalovu výzvu a už jedeme dva.(Michale,díky,já bych ten stan asi nakonec nesehnal).Taky doufám v dobrou partu lidí.....Zatím čauky,už se těším.Martin

Anonym (neověřeno)

Ahoj!!! Rozhodujem se s kamarádkou, kam pojedem, ale asi to vypadá na Norsko, tak doufám, že tam budou super lidičky. Chystá se ještě někdo do Norska?

Anonym (neověřeno)

Sorry, to bylo pro miu[:]NUT[/:]aisa napsal:

> Ahoj, já bych jela kamkoli, klidně i na Korsiku. Ozvi se mi na
> , nějak se domluvíme a můžeme třeba i zajít na
> pivo.[:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, já bych jela kamkoli, klidně i na Korsiku. Ozvi se mi na , nějak se domluvíme a můžeme třeba i zajít na pivo.[:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, jen chci povzbudit všechny nováčky, kteří váhají - ať vyberete cokoliv, užijete si to. Nás je víc, tak je to rozhodování trošku bouřlivější, ale blížíme se ke zdárnému konci. Tak v létě ahoj [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ehm, já jsem původně myslel, že tady do toho fóra nebudu nijak zasahovat, ale na některé dotazy to jde těžko :o) Vím ještě o dalších 2 slečnách, obě byly loni v Maroku, jedna se už přihlásila na Bulharsko, druhá ještě neví kam a zda vůbec, ale obě řešili stejnou věc, zda jet samy. Takže můžu případně poskytnout kontakt.. Jinak je to jak kdy, ale v průměru se na zájezd přihlásí tak 3 - 4 "jednotlivci". Samozřejmě se vám nic nestane :-) Ale jestli to stojí za to, musí už napsat někdo neutrální... Zdraví Petr.

Anonym (neověřeno)

Ahojky, chtela jsem prave polozit uplne ten samy dotaz jako ty... vis co, dohodnem se a pojedem spolu a uz nebudem samy, teda v tom smyslu, ze se nam snad nic nestane... ja bych strasne rada jela na Korsiku a vubec nevim, co od toho cekat... A vazne bych se jeste jednou, trochu jinak zeptala, jestli tam obvykle jede i nekdo sam, nebo jestli se tam sejdou vzdy jen mensi particky lidi... Predstavuju si to neco jako "tabor pro dospele"... nebo ne? Uvedte me prosim nekdo do obrazu a hlavne jestli to stoji za to... podle prispevku si myslim, ze snad jo. Pa pa:-I

Anonym (neověřeno)

Ahoj, mě by zajímalo, jestli jako slečna můžu jet na takový zájezd sama, bez partnera a jestli se mi nic nestane8-)

Anonym (neověřeno)

Misule, proč prosíš zrovna Michala. Já bych Ti to řekl taky a taky bych Ti poslal nějaké fotky:-))

Anonym (neověřeno)

Ahoj Michale!
Chtela jsem se zeptat jake to na te Korsice bylo a na kolik Te to tak vyslo?Pokud bys byl ochoten mi poslat na mejl nejake fotky,tak bych Ti byla vdecna!Mej se krasne a moc diky!M.

Anonym (neověřeno)

ahoj lidičky,jak tak na to koukam,celkem by se mi líbila Černá Hora.Ale zajímaly by mě nějaky informace od někoho,kdo už to zažil.Předem dík za vaše postřehy[:]NUT[/:]

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ridic zlutyho autobusu neni zadny ridic, ale POLOVODIC:-)!!! ale cesta s nim byla v pohode, nenaboural...ale porad si z nas utahoval:-).

Anonym (neověřeno)

Zdravím Honzo! Tak to je překvápko - řidič zákazníkem! To ale nebude žádná změna, stejně jsi vždycky zapadl do party a kluci z Pardubic, co byli na Ukrajině, chtěli vědět, kam pojedeš letos. Kterému Petrovi měly vstávat vlasy na hlavě? Doufám, že ne mně :o) Stejně je mám nakrátko....
Petr Ž.

Anonym (neověřeno)

Nazdar JENDO,tak ty jako cestujcí někam?Zavolám ti a znepříjemníme si cestu spolu.

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidi,já bych chtěl jet taky někam s Vámi.S MUNDEM jsem byl na mnoha zájezdech,jsem totiž řidič autobusu,letos bych však poprvé chtěl jet jen tak jako turista.Doporučte mi něco,ale nikoliv Ukrajinu,Turecko,Estonsko,Rumunsko,tam jsem byl.A pozdravuju všechny co si se mnou museli protrpět tyhle cesty.HONZA řidič žlutýho autobusu.A vim,že Petrovi stojí všechny vlasy na hlavě,jen co si to přečte

Anonym (neověřeno)

Jinak ještě k těm přihláškám, samozřejmě mi nemůžete věřit všechno:-)) Ne každý si zlomí nohu a proto je lepší si dát přihlášku co nejdříve, protože takový blázni jako Pája jsou přihlášeni už teď. A když se sejde takových bláznů 40, což není v naší společnosti problém, tak si musíte vytipovat někoho, kdo jede a s tou nohou mu pomoct}:-(( Tak ahojda. Fíla

Anonym (neověřeno)

Zdravím všechny z Korsiky. K těm rezervacím - není kam spěchat. Vždycky si někdo zlomí nohu a pak nejede!:-) Jinak Korsiku musím jen doporučit, samozřejmě jde hlavně o lidi, co jedou, pak se může jet i do Rychnova, mě navštívit:-) ale jinak je Korsika super. Kdy uděláme zase nějaký sraz? Už se nemůžu dočkat. Jinak bych tady veřejně, předevšema chtěl říct, možná teda za to už nikdy nikam nepojedu, ale chtěl bych říct, že pan Majitel nezní nic moc. Říkejte mu Náčelník:-)) A chci mu vzkázat, aby udělal něco přes zimu. Protože mi to teď o prázdninách nevýjde a hrozně mě to mrzí a bude se mi po všech moc stýskat. Takový zimní Petrohrad by mohl být super, ne? Co vy na to. Takže ho musíme nějak přemluvit, aby něco takového udělal. Prosím Péťo, udělej něco v zimě!!!!! Tak ahojda. Fíla

Anonym (neověřeno)

Bretaň vřele doporučuju. Byl jsem tam s CK MUNDO loni a dodnes vzpomínám. A s tím přihlášením - asi čím dřív, tím líp, ale to se chce zeptat samotného majitele CK. ;-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj vsem, dnes jsem se dozvedela o techto strankach a hodnych a obetavych lidech, kteri poradaji zajezdy a moc rada bych se pridala! Lakala by me Bretan... Zajimalo by me, jak dopredu je dobre se objednat, jestli mam jeste ted sanci nebo uz se mam zarezervovat na pristi rok :) Byla jsem na takovych vyletech uz dvakrat, jednou od skoly a jednou od skauta a bylo to super... Jake mate zkusenosti s tou rezervaci? Dekujuuuu, Lenka

Anonym (neověřeno)

Zdravim, moc me laka to Rusko, chtel jsem jet do Turecka:-(( . Zdravim vsechny z KORZIKY 2003. Michal

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj lidi, tak pan majitel cestovky mi prozradil, ze tu funguje nejaky forum pro zakazniky, tak to testuju. Pokud jsem nekdo nakouknete, tak se pochlubte, kam se letos chystate.
To Fila:Letos Maroko nedopadne:-(

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.