Chcete dělat průvodce?

Jste-li nadšenci pro cestování, máte čas v letních měsících a chtěli byste se podílet na vedení zájezdů, napište nám. Dne 1. prosince 2018 a poté znovu 16. února 2019 pořádáme v Praze dva nábory nových průvodců (začátek vždy v 10:00, předpokládaný konec do 18:00, po celou dobu za účasti všech uchazečů, místo konání Pitterova 1, Praha 3 - pronajatá místnost ve skautské klubovně, viz mapu ). Můžete si vybrat termín, který vám víc vyhovuje.

Kvalitním průvodcem se člověk stává až po několika letech, proto i když je možné se domluvit na průvodcování třeba jen jednoho zájezdu ročně, základní podmínkou pro přijetí průvodce je dlouhodobá spolupráce, konkrétně pevný závazek, že po úvodním zaučovacím zájezdu odjede průvodce ještě minimálně další tři po sobě jdoucí ročníky daného zájezdu. V případě zájezdů s turistikou je dále nutné absolvovat kurz na průvodcování v horách akreditovaný MŠMT (včetně zdravotního kurzu). Pokud jsou pro vás tyto dvě klíčové podmínky přijatelné, rádi vás uvidíme na našem konkurzu.

V případě zájmu zašlete váš životopis na e-mail petr@mundo.cz a hlavně připište něco o sobě, zejména seznam procestovaných destinací, jakými jazyky mluvíte a také, zda máte zájem víc o přírodu, turistiku a hory, nebo o kulturu, historii a památky.

A co u průvodců nejvíc oceníme?

  • přátelský a pohodový přístup, umění jednat s lidmi a tmelit kolektiv
  • cestovatelské zkušenosti, znalost konkrétních zemí, regionů, pohoří apod.
  • znalost jazyků
  • organizační a vůdcovské schopnosti
  • schopnost orientace
  • spolehlivost, smysl pro pořádek a dodržování pravidel
  • nadšení pro věc a pro koncept zájezdů CK Mundo

Pozor, nejde o práci na plný úvazek, ale sezónní práci, proto je nejvhodnější pro ty, kteří mají možnost volněji organizovat svůj čas (jsou na volné noze, učitelé, studenti apod.).

Těšíme se na Vás!