Norsko

Anonym (neověřeno)

Norsko lze jen doporučit. Předloni jsme ho jeli na kole, teplota v červenci byla běžně kolem 15°C (v noci na horách těsně nad 0°C) - to léto se moc nepovedlo, skoro porád pršelo ... ale byl to jeden z nej cestovních zážitků :-) Např.: náhorní plošina Hardangervidda se nedá popsat, to se musí vidět a prožít. A nezapomeň, alkohol je v Norsku dost drahej a vzhledem ke spotřebě při čekání na tmu, která v Trondheimu stejně nepřijde, je důležitá řádná zásoba z domova [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Petře,tak to je přesně to,co jsem chtěl slyšet.Je samozdřejmé,že jídlo na trek musím nějak odtáhnout(2 dny pohodička).Setkal jsem se totiž i s tím,že cestovky nabízely poznávací zájezd,ale podmíněný tím,že VŠECHNO včetně jídla musí být v jednom zavazadle a to i na 20 dní(úlet co?),jinak bych se na to ani neptal.Zatím díky a pokud se nestane něco neplánovaného,tak se těším do Norska.Martin S.

Anonym (neověřeno)

Zdravím! Na tu poslední otázku bych asi měl odpovědět já, protože je to častý dotaz - jak brzy se přihlásit. Samozřejmě dříve než bude zájezd plný, jiné omezení není. Těžko odhadnout, jak rychle se volná místa vyčerpají. Pro letošek je na Norsko zatím čas. A jídlo se dává do krabice pod sedadlem a zůstává tam celou dobu, nic se nemusí tahat (jen při dvoudenních přechodech věci na ty dva dny). S pozdravem, Petr.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj turisti.Máte někdo zkušenosti s cestami do Norska?Letos bych moc chtěl a nabídka CK Mundo mě doslova "dostala".S ohledem na to,že jsem prolistoval stránky asi 30 cestovek,můžu říct,že tato za nejmenší peníz nabízí jeden z nejlepších a nejdelších poznávacích zájezdů do Norska.Chtěl bych se zeptat jak je to s balením jídla na cestu?Musí se mi všechno vejít do krosny,a musím se s tím tahat všude sebou a nebo se dává jídlo zvlášť do např.krabice nebo tašky,která zůstává v autobuse a beru si z ní jen to co potřebuji?Jak brzo se mám přihlásit?A nebo už jsem to pro letošek propásl?S pozdravem Martin

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.