Norsko

Anonym (neověřeno)

Ahoj Martine! Nevím jestli jedeš na zájezd s Mundem, ale pokud ano, máš nějaké špatné datum odjezdu a příjezdu [:]NUT[/:]. Odjíždí se 15.7. a příjezd je 31.7.2005, takže by ti mělo bt stále 24 :-).

Anonym (neověřeno)

Ahoj, do Norska se chystame letos (od 15.7.)Jsme dva a menili jsme 1200 NOK.Snad to bude stacit.

Anonym (neověřeno)

Zdarec všichni,taky už se tak hrozně těšíte jako já?Právě sem zjistil,že ve Žďárské pobočce České spořitelny nemají NOKy,prej na objednávku,to je fakt bomba.Doufám,že někde u konkurence pochodím líp.Mějte se fajn a 23.7. nazdar

Anonym (neověřeno)

Ahojky, tak paráda, alespoň bude i důvod k oslavě :o)) Oslavíme tvoje 25tiny tak, abys na ně jen tak nezapoměl :o) My bereme citruse na 100%. Mějte se auž brzy ahoooooooooooooooooooooooooooooooj J*:-pMartin napsal:

> Čauky Jančo.Do Norska se těším moc a moc(už aby to bylo).K tomu
> věku:v den návratu tj.8.8.mě bude 25.Zatím čauky Martin

Anonym (neověřeno)

Ahoj Já tam jedu také a uplně poprvé s mou Martulinkou. Těšíme se moc!!! Někdo se ptal na věk, tak nám je 26 a 21. Máme si brát pláštěnky?[:]?[/:] Měj te se lidičky. j.

Anonym (neověřeno)

Hmmm, mate se na co teist.Nezapomente na lahvinku fernytka, piju citrus.Nebo dobre vinecko.Sobujm trikrat zdar.

Anonym (neověřeno)

Čauky Jančo.Do Norska se těším moc a moc(už aby to bylo).K tomu věku:v den návratu tj.8.8.mě bude 25.Zatím čauky Martin

Anonym (neověřeno)

Ahojky lidi - kdo jede do Norska - už se nám to blíží, co? Taky se tak těšíte? Dejte vědět, v jaké věkové skupině se nacházíte, abych tam nebyla třeba nejstarší :o))))) díky a mějte se zatím prííííííííímově :-))

Anonym (neověřeno)

Nazdárek všichni,to sem trošku ulít....Nějak sem zasklil,že noclehy už sou přepočítaný na naše koruny,takže to bude o moc levnější(to mám radost).Takže by mělo snad stačit proměnit tak 2 až 2 a půl tisíce.Co vy na to?moc se těším.Nazdárek 23.7.!

Anonym (neověřeno)

Ahojky všichni,kdo jedete do Norska a nebo už jste tam byli.Kolik budete měnit peněz?Nepočítám s nějakým rozhazováním za zbytečnosti,takže sem si teď sčítnul ty ceny vstupů a cenu noclehů a vychází to okolo 3000kč,když do toho připočtu nějakou tu útratu,tak si myslím,že proměnit 4000 by mělo,stačit.Pokud máte jiný názor nebo zkušenost,prosím vyveďte mně z omylu. A co ty Dánský koruny?Je v Kodani za co utrácet?Ještě by mně zajímalo,jak je to s tím sedákem(výstup na Galdhoppingen)?Sice sedák mám,ale nevím jestli to není zbytečný ho sebou táhnout.Je sice lehoučkej,ale nějaký místo v krosně přece jenom zabere.Tak zatím čau....Už se těšíííím Martin

Anonym (neověřeno)

Ahoj Jany, myslím že Norsko bude v pohodě, určitě:-) Taky už nejedu sám, ale s Martinem, kterej se taky přihlásil sám. Takže 23.7. se určitě uvidíme. Mějte se zatím;-) zdárek Michal

Anonym (neověřeno)

Ahoj Martine,
i my jsme neodolaly a přihlásily se na zájezd do Norska :-)) Jedeme teda ve dvou, takze do stanu by jsi se asi nevesel, ale dohodly jsme se, že vařič klidně půjčíme - no problemo 8-).
Tak doufáme, že se 23.7.2004 uvidíme u autobusu - měj se prima.
Ahoj - Jany ;-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Zdravim všechny, přihlásil sem se na zájezd do Norska, ale jedu sám. Tak se chci zeptat jestli na tom není někdo stejně. Mohli bysme vytvořit dvojici, ve dvou se to přece lépe táhne:-)) Taky by člověk nemusel zbytečně tahat nějaký věci navíc např. stan, vařič atd. Tak jestli se někdo takovej najde a bude mít zájem, může se mi ozvat na a můžem se domluvit. Takže zatim zdárek Michal

Anonym (neověřeno)

Ahoj, můžu ti docela poradit, s Mundem jsem byla v Norsku vloni a měli jsme neuvěřitelný štěstí na počasí, takže jsme ty kraťasy i vytáhli :-) Většinou je to s počasím horší - stane se že každý den zaprší. Rozhodně to chce dlouhé kalhoty, pokud nejsi otužilec. Teplé oblečení to chce určitě, alespon na pozdní večery a noci. Jinak s cenami potravin je to asi tak, že tam jsou ceny skoro jako u nás, ale musíš si je vynásobit kurzem - cca 4 krát :-)) Jsou opravdu hodně vysoké, ale někdy je lepší to nepřepočítávat. Jinak je Norsko naprosto špičkový!Michal napsal:

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Čau lidi, chtěl bych se zeptat toho kdo už byl v Norsku jaké tam tak býva počasí, třeba jestli se tam dá chodit normálně i v kraťsech a nebo jestli je to tam spíše na gaťe a mikynu. A jestli s sebou tahat nějaký teplý hadry, ale asi jo že? Jo a jak je to tam s cenama základních potravin? díkec, zdraví Michal

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.