Turecko a jine

Anonym (neověřeno)

S Mundem jsem nikde nebyla, slintam tady uz dva mesice a pristi rok jedu urcite! Primlouvala bych se veeeelmi za ten Island, to by byla bomba :-D

Anonym (neověřeno)

Tak,teď to vidím,jak je tam přepsaný ten mail z loňska,dávalo to takový smysl. V.

Anonym (neověřeno)

Zdravím tě, Věrko,
tak pozor, to by byl omyl, žádný zájezd se neruší, naopak, Turecko už je skoro komplet obsazený. Andy asi myslel, že to letos neklapne jemu :-)

Zdraví Petr.

Anonym (neověřeno)

Já chtěla jet,protože loňské Maroko byko krásné,ale mezi tyhle země si dávám jižní Evropu- Černou horu a Slovinsko. (samozřejmě s Mundem)Takže doufám,že se neruší,jen odsouvá. Zdravím, Věra
;-)

Anonym (neověřeno)

Do Turecka snad budem jezdit i dál. Zvažuju ten Island - takový polokomerční zájezd by to mohl být, v létě 2006, protože chce jet hodně známých ze zájezdů i odjinud....

Petr.

Anonym (neověřeno)

Ahojky lidicky,
no ja jsem taky rozhodne pro Turecko... docela škoda, že to letos neklapne...:,-(

Anonym (neověřeno)

Dobra zminka taky bych do turecka, syrie, jordanska, iranu, driv nez to nebude mozny.
ludek napsal:

> Ahoj lidicky,
> proc Mundo letos nejede Turecko? Takova hezka zeme ! Jestli
> mate take zajem jet s CK Mundo do Turecka, tak sem neco
> napiste, at Zelizko vidi, jestli by byl zajem a nebo ne.
> A co dalsi zeme ? Kdyz uz Maroko, tak proc ne Tunisko s Libyi
> ? Jiste, neco to stoji, ale kdyz budou ceny vyrazne nizsi nez u
> jinych CK, tak by o zajemce snad nebyla nouze. Co vy vsichni
> ctenari, zakaznici a budouci klienti CK Mundo na to ?
> A co treba poloostrov Krym -bezvadna priroda i pamatky ? Nebo
> vase dalsi namety ?
>

Anonym (neověřeno)

No tak v tom případě já sem pro Řecko:o)))))

:-)

Anonym (neověřeno)

Páni, vy ale máte nápady :-)
Možná jednou dojde na letecké zájezdy, ale pro příštích pár let zatím jen autobusem... Tedy Evropa a okolí. Egypt - to už znamená vyřídit víza do Turecka, Sýrie i Egypta, busem je to daleko, to taky ne.
Ale Island jo, možná by na něj mohlo dojít za dva roky. A Malta je zajímavý nápad. Když to otočím, co třeba blízké země? Polsko, Maďarsko... Nebo dokonce Slovensko, i když tam asi každý jede spíš sám (?).

Anonym (neověřeno)

Rozhodně Island :)

Anonym (neověřeno)

Dělalo Mundo někdy zájezd na Maltu? Co takhle příští rok? A vůbec, kdy bude nabídka na příští rok? - Abych to nepromeškala jako letos.:,-(

Martina

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Taky si dovoluju přidati se Turecko nebo Egypt by opravdu bodli, jen tiše doufám, že to bude na zvládnutí i pronás sváteční turisty, co potřebujem aspoň jednou za tři dny sprchu a s batohem a plnou polní toho moc nenacouraj.
:-D

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Když už jsme u té střední ameriky tak bych taky přidal....rád bych se mkrnul do Kostariky.
No zůstanu při zemi.Myslím, že by mohlo mundo,obzvláště Petr zapracovat,zamyslet se a zorganizovat Egypt,jak jsme se domlouvali loni v Maroku...:-)Což Petře?

Jinak v září budu čekat mátový čaj...díky

Zdenda

Anonym (neověřeno)

Když to Martina bere takhle, tak mě by lákalo spíš Mexiko, ... prostě indiánské kultury ;-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

pro Petra Ž.:

Dobrý den,
na Vaší výzvu píšu:
Lákala by mě Kuba. Bohužel nevím o nikom dalším. :-(
Martina

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Zdravím!
Turecko letos není, protože po loňské válce v Iráku se tam lidi přece jen ještě báli (i když samozřejmě ne všichni a skutečný důvod k tomu není). Krásná země to je a určitě nezůstane zapomenuta! A o Tunisku jsem taky do budoucna uvažoval, trajektem z jižní Itálie... Libye už podle mě není autobusem bezpečná. A Krym? Možná se nech příští rok překvapit :-)
Ono hlavně není možný udělat každý rok zájezdy do všech zemí, ale postupně jistě dojde na leccos... Existuje ještě řada dalších nápadů...
Díky Luďkovi za námět, opravdu pište, co by Vás lákalo...

Petr Ž.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj lidicky,
proc Mundo letos nejede Turecko? Takova hezka zeme ! Jestli mate take zajem jet s CK Mundo do Turecka, tak sem neco napiste, at Zelizko vidi, jestli by byl zajem a nebo ne.
A co dalsi zeme ? Kdyz uz Maroko, tak proc ne Tunisko s Libyi ? Jiste, neco to stoji, ale kdyz budou ceny vyrazne nizsi nez u jinych CK, tak by o zajemce snad nebyla nouze. Co vy vsichni ctenari, zakaznici a budouci klienti CK Mundo na to ?
A co treba poloostrov Krym -bezvadna priroda i pamatky ? Nebo vase dalsi namety ?

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.