Pobaltí 2004

Anonym (neověřeno)

Tak jsem koukal na fotky z letošního Pobaltí a zavzpomínal... Fakt krásné země - a prostě skvělý zájezd. Všiml jsem si, že letos Czech bus vyrazil ještě s dalším záložním řidičem! :-I (vloni sušené houby za oknem, letos pelíšek pro psa - to se hned tak nevidí :-O :-D).
Jen jsem nepochopil, proč bylo z letošního zájezdu vyřazeno největší loňské lákadlo, "perla Litvy" - Kaunas s jedinečným muzeem čertů??? :,-( Pro příští rok navrhuji opětovně zařadit tento trhák!
Zdravím vás všechny a přeji hezký zbytek léta (neodjíždíte někdo 4.8. na Ukrajinu?)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Zdravím Czech bus. Taky už vím všechno :-D Tady se totiž vůbec nic neutají! Helsinky jsou zatím v mlze, plány byly velký, realizace horší :-( Když to nevyšlo v Liberci, tak vás určitě přijdu pozdravit v Hradci než vyrazíte ;-) Mějte se

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Milá Helčo právě jsme se přijeli z cest po Pobaltských krajích a víme vše.Do těch Helsinek možná vyrazíme taky a spijeme se.Zjisti jak dlouho tam jede trajekt a nápad je na cestě. matouše necháme průvodcovat a uděláme párty.mějte s krásně voříšci a or-lait.
ps:Máří děkujeme za poklonu a jsme s Váma

Anonym (neověřeno)

Tak aby jset vedeli Czech bus jede!!! Jediny kdo kazi partu je ta co ma tak rada hodne lidick, ale te to snad ani nemuzeme mit za zle :-}

Anonym (neověřeno)

Ahoj všichni. Jak se máte? Teda jestli jede Czech bus, tak to je zaručená kvalita. Já chci jet taky.....Tak dobří lidé totiž opravdu nikde jinde nejsou....
Mějte se nádherně. M.

Anonym (neověřeno)

Jestli jede pláštěnka a rychlovarná konvice a hlavne CZECH BUS, tak to chci jet taky. Možná budu v té době v Helsinkách, takže můžeme udělat párty v Tallinu. Aspoň se spojí příjemné (nákup vodky) s příjemným (vypití vodky) ...... :-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Chyba, kouknete se na Pobalti 2005... Uz jsme 4 - pridala se rychlovarna konvice a jeji kamaradka plastenka, zimni bundu se mi snad podarilo odvolat :-}

Anonym (neověřeno)

Parada... Tak co? Stale se nikdo neprida??? Vypada to, ze bude klidek, jen my dva a BUS... :-D to tedy bude PARTY [:]DUDE[/:]
Czech busu ZDAR a 3x HURA :-I

Anonym (neověřeno)

zdravím a tak si tedy taky pojedu autobusem.Už jsme dva Matouši.Zdar voříšci a mějte se or -lait

Anonym (neověřeno)

No, dobra... Zda se, ze podruhe uz nikdo, chapu... Pojedu si sam-tedy s autobusem lidi :-D
Nic proti Kristynce, ale videl jsem se se svou novou pruvodkyni a myslim, ze bude stat taky za to-tedy vztah k Rusku atd. rozhodne ma..... Čili, kvalita je zarucena ;-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj cestovatelé,

zdravím všechny po výpravě po Indii. Bylo to úžasné. Až se mi podaří přepsat deníček, vybereme pár fotek jako doprovod a hodíme to někam na web, určitě tu nechám odkaz.
Nic proti Matoušovi, ale Pobaltí bez Kristýnky ... to prostě nebude ono :-I! Jsem moc ráda, že jsem to stihla vloni.
Tak zatím čus, Míša

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky,
ozývám se pozdě, leč přeci. Byly trošku zdravotní problémy, ale snad už to bude dobrý:-) . Nabídku zájezdů jsem už taky viděl, ale plánuju na vlastní pěst Švýcarsko na necelý dva týdny. Snad to klapne, ale záleží na ostatních. Jinak dodatečně vše nejlepší do nového roku a spousty suchých kilometrů v roce 2005. Momentálně mě skolila nějaká viroza, takže doma ležím a ležím . . .

Anonym (neověřeno)

Ahoj Davide,
ano, ano presne jsi vystihl moje plany!!! Susene ryby s Kali a mozna i nejakou tou dobrou vodkou od ruska. :-I To je presne to na co se tesim a bych nenechal nikomu utect :-} Rad ti to potom vsecho povim, ovsem pouze oplatkou za tvoje nove zkusenosti s cestaovanim s Mundem :-D ...

Anonym (neověřeno)

Já bych jel do Pobaltí hned, ale ona tam nejede Kristýna a bez ní už by to nebylo ono. Třeba příště - letos holt budeme muset zkusit něco nového, nedá se nic dělat...:-D
Matouši, jsem zvědavej, jak to tam budeš letos šéfovat - to budeš muset všem vyprávět, jací jsou tam hodní a milí lidé, všechny přesvědčovat, že Kali je to nejvýbornější pití na světě a taky vychvalovat sušené ryby na tržišti v Rize atd., aby ti letošní cestovatelé o nic nepřišli....:-}

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Pro Míšu: Na Indii a v takovém provedení se dá říct jenom klobouk dolů, držím pěsti abyste všechno zvládli vyřídit a taky doufám, že se pak podělíte o zážitky a fotky....
Pro Davida: Taky jsem důkladně prohlížela nabídku a myslím, že bych neměla problém si vybrat. Spíš budu řešit klasické dilema moc akcí a málo volna ...... přece jenom ta vysoká měla něco do sebe :-) každopádně souhlasím s tím, že přijít o prvenství je fakt škoda..... a nepotkat se ať už na zájezdu nebo mimo něj ještě větší
Pro Matouše: Že se nestydíš, taková agitace jenom proto, aby se ti obsadil zájezd :-p to je trošku nekalá soutěž a na to máme paragrafy :-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

2 Misa
Wauuuuuuuuuu Indie a solo, no tomu rikam dobrodruzstvi. Preji vam hodne stesti a pohodu pri rozhodovani....Moc vam zavidim, jel bych hned!!!
2 David
Davide, pokud by jsi se rad potkal s Matousem, tak ho hledej v Pobalti.... :-D Jen si vzpomen nebylo by to krasne dat si to cele jeste jednou??? 8-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky,
zatím jsem si nabídku moc neprohlížela. Chystáme se s Markem tento týden na několik týdnů do Indie (sólo), tak máme spoustu zařizování.
Podle načtených cestopisů bych řeka, že o dobrodružství nebude nouze (ad Matoušovo přání), tak nám držte palce, ať se vrátíme, abychom se případně mohli potkat na zájezdě od Munda (ad Davidovo přání).
Zatím se mějte krásně, určitě budu vzpomínat na sedadlo v autobusu určené JEN PRO MĚ a na vás - skvělou to bandu úžasných lidí.
M.

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj, všechny Vás po dlouhé době zdravím.
Už jste se koukali na novou nabídku zájezdů pro letošní rok? Vypadá to velmi dobře. Proto jsem si říkal, že by nebylo špatné, kdybychom si sem nějak orientačně psali, kdo kam se chystá, a třeba se někteří na nějakém zájezdu potkáme...

PS: všimli jste si, že máme ze všech fór výrazně největší počet příspěvků? Byla by škoda o toto prvenství přijít, tak se čiňme!

Zatím se mějte hezky, ahoj.

Anonym (neověřeno)

Veselé Vánoce vám všem a do nového roku splnění všech přání. M.

Anonym (neověřeno)

Vazeni pratele, preji vam krasne Vanoce a spoutu krasne dobrodruznych cest v roce 2005.8-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj fšeci!

Přeju všem aktivním i neaktivním účastníkům našeho fóra pohodu na Vánoce, příjemně stráveného Silvestra a v novém roce jenom zdravíčko a úspěchy nejen cestovatelské.

Míša

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Pro Matouše: omlouvám se, asi jsi šikovnější než jsem předpokládala :-).
Pro Davida: no asi patříš mezi vyvolené :-).

Pro oba: prosím pošlete mi to některý z vás na

Kuju moc, mějte se krásně!!!

M.

Anonym (neověřeno)

Dekuji Davide, ze jsi se me zastal... Pokusim se ti to tedy Miso poslet jeste raz...}:-((:-D ale ted me protoze nejsem doma,tak se nelekej:-}

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky.
Nedivím se Romanovi, že je rozzlobenej, každopádně bys měl líp sledovat tohle fórum Romáááánum :-}.
Mám prosbu na Matouše: prosím prosím prosím, stojím moc až velmi příliš o dokumentaci ohledně naší cesty, o všech "stanicích a zastávkách" ... do 14 dnů od srazu to nevyšlo, tak doufám, že do Vánoc to bude ...
Pokud budeš mít chvilku, prosím pošli mi to.
Děkuji mockráte, mějte se všichni krásně, posílám pozdravení všem.
Miša

Anonym (neověřeno)

Jsem rozlobenej příště kdyby to bylo jenom trochu možný bych prosil poslat mail o srazu.Jinak ještě Všem opravdu bych to nestihl do Práglu dřív jak ve 23:00 když přišla sms ve 22:00h.Jinak snad příště mě dáte možnost kazit morální profil zákazníků co Matouši?Mějte se ORLAIT VOŘÍŠCI
Roman:-DMatouš napsal:

Anonym (neověřeno)

Myslím, že na mravním profilu některých zákazníků už fakt není co zkazit [:]NUT[/:]

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Matouši, jestli budeš kazit mravní profil zákazníků, tak je s tvým průvodcováním konec :o)

Anonym (neověřeno)

Dobry den,
jak vsicni dobre vidite, sraz byl primo obrovsky. Ta hrstka ucastniku se ovsme shodla, ze bude i v následujicim case sledovat toto forum, kde treba vznikne i nejaka dalsi akce...
No a kdyz uz si tu tak krasne dekujeme, tak DEKUJI VSEM ZUCASTNEYM, bylo mi s Vami dobre!
2Helca:To jsi nemela psat takhle verejne, co si potom o nas pomysli?:-O

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
moc zdravím všechny účastníky srazu :-) Tak já si s tím dám tu práci a všechny vás tu vyjmenuju. Posílám pozdrav - Davidovi, Terce, Markovi, Míše, Martě, Magdě, sobě a taky hlavnímu organizátorovi. Souhlasím, že by nebylo špatné se příště rozmnožit o nějaké přírůstky, ale i v takovém počtu to byl přijemný večer.
P.S. Pro Míšu - do Hradce jsem dorazila v pořádku ve čtvrtek po poledni a díky Matoušově péči mám teď přehled o spoustě pražských non stopů :-D Ještě pár srazů a chvíli ze mě bude hotovéééé Pražák a příště možná najdu napoprvé i místo kde se bude nějaká akce konat!!! [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj všichni,
také chci vyjádřit díky Matoušovi (za zorganizování) a tomu hojnému počtu ostatních (ano, jsem na tom stejně jako David a už si vás všechny ani nepamatuju :-D).
Ještě special thanks Davidovi za dotáhnutí notebooku a Matoušovi za ten úžasný projektor :-}.
Škoda, že vy ostatní, co jste nedorazili, jste to nádherné místo uprostřed spousty stromů a spadaného listí nenašli.
Díky za báječný večer a zase někdy nashle (jen nevím, kdo to tentokrát tak pěkně zorganizuje [:]?[/:]???).
PS: Heli, jak a v kolik jsi dojela domů? Jsi v pořádku?
Pa, M.

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Pratele, podrobnosti ohledne mista srazu mate v emailu.Zde jen strucne.
Z hl.n. tram.c.9 (smer sidliste Repy) do zastavky Klamovka a tam v parku v arealu sokolovny je ZAHRADNI RESTAURACE KLAMOVKA, kde vas vsechny cekam 27.10.2004 po 19h a nebo i malinko drive...Tak doufam, ze nas bude hodne!!!

Anonym (neověřeno)

Nesváděj to na Slovensko................. ;-)

Anonym (neověřeno)

Ja vim, ja vim, nezapomel jsem na vas, jen jsem se ted trchu zdrzel na Slovensku v horach!!!Presne informace budou uverejneny zitra ZDE!!!Dekuji za pochopeni...

Anonym (neověřeno)

Nazdárek, už je pomalu načase zdělit ,kde a v kolik se bude konat mecheche. Zatím to vypadá, že je Maty-Matoš pěknej krmelec :), ale snad se ještě ozve do středy. Třeba někde testuje restaurace na vlastní kůži a potom bude vykládat, JÓ, TAK TADY JSEM TAKY BYL. :)) No, necháme se překvapit. Tak se zatím mějte.

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
taky doufám, že se uvidíme. Už se připravuju na non stop noc v Praze. Doufám, že to ostatní taky vidí na dlouho, první vlak zpátky do Hradce mi jede někdy v šest ráno a nerada bych dělala v noci společnost bezdomovcům na hlaváku :-p

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Haló haló - jak to je s tím srazem? Uvidíme se toho 27.? A kde? Už se na všechny těším!!!

Anonym (neověřeno)

Stačí, aby ti mimopražští měli školu/práci do 17 h a už se do Prahy v rozumnou dobu nedopraví ...

Anonym (neověřeno)

2 Veronika: Veru ve čtvrtek je volno a mysli, ze ho maji i momoprezsky:-D

Anonym (neověřeno)

Ahoj Matouši, tak nevím, nevím. V mém případě to asi nebude realné,
ikdyž 28.10. je státní svátek-tím pádem volno. Jelikož nejsem zaměstnanec, pravděpodobně budu pracovat. Ale ještě uvidíme. V každém případě se leště ozvu. Zatím se mějte.

Anonym (neověřeno)

Matouši,jsi hodný,že jsi rozhodl za nás,ale je středa vhodný den i pro mimopražské spoluobčany[:]NUT[/:] Jinak zdravím všechny účastníky zájezdu ps: příští rok Maroko:-D

Anonym (neověřeno)

Halo, halo mame tu druhy pokus:-Dtentokrate uz jsem to za vas rozhodl}:-((protoze co si budeme povidat, to hlasovani nam zrovna neslo. PRATELE SEJDEME SE 27.10. V NEJAKE Z PRAZSKYCH HOSPUDEK. Pomalu si pripravujte volno, zakladejte svoje fota do alb, pripadne priprvujte sve prenosne pocitace, pro milovniky digi...:-IMam v hlave par typu, kde presne to bude, ale musim jeste obhlednout ceny a potom Vam podam instrukce zde na foru, nebo se mi podari poslat Vam i mapku na email, tedy, asi snad, mozna...:-D:-D:-D

Anonym (neověřeno)

Nazdaárek VOŘÍŠCI
Vůbec se ke mě nedostala informace o konečném termínu srazu takže máte obrovské mínus které se ruší plusem za snahu najít termín nový.Jinak Všechny zdravím a těším se snad někdy na srazu.
Pro Všechny co potřebují ujeté Km.
konečný stav 5 200 KM.
mějte se fajn a buďte ORLAIT Zdraví Vás Czech bus

Anonym (neověřeno)

Ahoj. Mám pocit, že nemá cenu nic komplikovat s chatou. Prostě se sejdeme někde v Praze. Hospod je tam dost :-) Takže až říjen, jo? Mějte se fajn.M.

Anonym (neověřeno)

Ahoj sestry taky zdravi,
na sraz se tesime, takze se do toho konecne Matousi pust a naplanuj nam to ;-) my chaticku mame, ale tam se vejde tak max 8lidi a ted uz bysme tam zmrzli. coz v ty[:]DRINK[/:] (hospudce) snad nehrozi.
cekame na termin srazu,papa M+M

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky!
Sraz se ruší, búú :,-(, ouha ouha ... tolik jsem se těšila (asi jsem měla hlasovat ještě jednou i tu - na Mundu) (a to jsme s Markem tento týden stačili vyvolat fotky :-D, heč!).
Nevadí, budu se těšit na někdy příště a doufám, že tu slezinu nebudeme mít až na sněhu ...
1 vzkaz pro Helču: Díky za příjemné zpestření cesty a její neskutečné zkrácení :-). Nejeli jsme poprvé ani naposledy a doufám, že se ještě mooockrát potkáme.
Další vzkaz pro Ól Rajta: Kluci šikovní! Jak se máte :-)? Psala jsem vám maila na Czech bus, ale nikdo mi neodepsal. Proto se ptám touto cestou: Můžete mi někdo napsat, kolik jsme najeli kilometrů? Díky moc.
Tak pááá a těším se na vás fšecky!
Miša

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Zdravím Vás přátelé,

s Davidem nás moc mrzelo, že bychom o ten společný sraz přišli, a tak za jeho odložení na později jsme moc rádi. Věřím, že tentokrát už nezklameme.:-D

Mějte se krásně...ahoj

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Vazeni pratele, volam ouha,ouha...:,-(
Podle ohlasu a statistiky, kterou si poctive tvorim;-), budeme muset zacit znovu a dulkadneji}:-((. Pokusim se najit nejake levne ubytovani v okoli Prahy a zamliuvit ho na nejaky vice vzdaleny vikend[:]?[/:]. Myslim, ze celou tolik ocekavanou akci nema cenu nejak uspechat:-D a byla by skoda, kdyby se nas seslo pouze par... Sraz tento vikend timto oficialne risim:,-(:,-(:,-( a slibuji, ze se vynasnazim v organizovani dalsiho...8-)!Stale se mi Vas ozvalo velice malo a mezi nima je hodne tech co nemohou...

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky,
je mi to moc líto, ale pravděpodobně nepřijedu. Musím pracovat a navíc známí, u kterých jsem měla nocovat jedou na víkend do Vyškova. Posílám speciální pozdrav Míše a Markovi - mohli byste jezdit častěji, aby cesta líp ubíhala. Mějte se :-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj.
Taky bohužel nevim o žádné chatě, kteá by se dala použít....a vzhledem k tomu, že se víkend blíží, musíme vymyslet jinou variantu. Nevíte někdo o nějaké pražské hospodě, kam se vejde aspoň 20 lidí? M.

Anonym (neověřeno)

Opět se houpáme na vlnách,
bohužel chatu též nemám, ale Mireček má chatu. Já mu zkusím zavolat
a uvidíme, co se dá dělat. Ona to zase až tak velká chata není, ale je to
chata, spíše chatička. A kde by to jinak bylo v Praze ? Tak jsem mu právě volal a bohužel se tam tolik lidí nevejde. V pondělí večer se mi ozve,
jestji mu to vyjde. Tak to je v tuto chvíli ode mne vše. Pro Pobaltí 2004,
Michal LBC.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

:-}Jak se mate moji cestovni kamaradi? Strasne Vas vsechny zdravim.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.