Norsko 2004

Anonym (neověřeno)

Ahojky lidi - tak já stále netrpělivě čekám na nějaké zajímavé fotečky z krásného Norska a pořád žádný odkaz [:]?[/:] Co se děje - ráda bych si doplnila album o nějaké záběry, které nemám, tak se lidi ozvěte :-p Jinak se mějte moc príííííma :-D

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Fotečky budou a už brzy, aspoň teda ty naše plzeňský :-D:-p Až budou na netu, tak dam vědět. Mějte se, Syky.

Anonym (neověřeno)

Co nějaký fotečky - nebudou????????:-I

Anonym (neověřeno)

Tak já vam všem teda taky pěkně děkuju!:-p

Anonym (neověřeno)

Ahojky všichni,
já taky moc děkuju za super zážitky ze severu. Taky vás tak štve, že se tu už před devátou začíná stmívat?
Mějte se a v září určitě ahóóój, Syky.:-)

Anonym (neověřeno)

zdravím všechny z Norska :o)

I já jsem chtěla poděkovat za super zážitky na prima dovolené s partou prima lidí :-) Doufám, že se sraz v září uskuteční - těším se.
Mějte se báječně :-) Jana

Anonym (neověřeno)

Nazdárek všichni, taky zdravim a dík za skvělou dovču se skvělejma lidma. Co se týče toho srazu, tak by se měl konat 24. - 26. 9. v Úhonicích u Prahy, pa, pa, pa Hani.
Martin napsal:

> Ahojky všichni,chtěl bych poděkovat všem účastníkům zájezdu za
> super dovolenou a Petrovi za výborné průvodcování.Takže někdy v
> Září....Martin S.

Anonym (neověřeno)

No a málem bych zapoměl,taky děkuji Petrovi a Láďovi,za tekuté zásobování našeho zájezdu[:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahojky všichni,chtěl bych poděkovat všem účastníkům zájezdu za super dovolenou a Petrovi za výborné průvodcování.Takže někdy v Září....Martin S.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.