Slovinsko 2004, o navrat do reality....

Anonym (neověřeno)

Jeste mam fotky od Katky a Jitky, takze uz se vali na netu:

Muzete tam i hlasovat, ktera fotka se nejvic libila. Treba to autorky povzbudi k dalsim (pristim) heorickym vykonum : )

(Kolik lidi si tohle asi precte.. : ) )

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Zdravim.No, občas se i učim, ale co dělají ostatní,to fakt nevim. [:]?[/:]Je tu fakt dost pusto, teda co se letošních "Slovinců" týče. Ty fotky jsou pěkné. Je fajn žes je dal na web. Já mám vesměs podobné. Ani se mi všechny nevešly do alba (pro 100 fotek);-)S počítačem zas tolik nepracuju(ani ho nemám doma),tak se ty moje těžko někde objeví. Navíc školní skener bych nemohla asi tak dlouho okupovat. Na sraz je ale určitě vezmu, teda, jestli se nějakej bude vůbec konat. :-ITak se všichni mějte a (snad) někdy na srazu ahoj.8-)
Petra(ta co cestoval s bráchou)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Neměl jsem co dělat, tak jsem naskenoval fotky (kvalita by bohužel mohla být lepší) a dal je na . Pár se jich snad povedlo..

Nedělejte, že se snad učíte : )

[%sig%]

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

...se pokousim s mensimi/vetsimi uspechy. Bylo fajn, dovolena vysla skvele, dik vsem pritomnym, vudcum i ridicum. Tezko se do dotazniku vymyslelo, co se nelibilo. Mozna jenom ty Slovinky..:)
By me zajimalo, jak vysly fotky tem stastlivcum, kteri se uz na ne mohli mrknout. Ja jeste cekam, cekam..
Mejte se, treba nekdy priste.

(ten s tim cervenym satkem kolem ohryzku, modrym na plesce a velkou cernou Practicou na nadru)

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.