Rumuni, co je s vama?

Anonym (neověřeno)

Tak se mi konečně podařilo přemluvit alespoň jednoho človíka, aby se přidal do živé diskuse:-D. A není to nikdo jiný než Téra[:]NUT[/:]:
Tak jsem tu a vsechny vas zdravim, ale koukam ze se tady toho moc nedeje, tak zdravim aspon tebe Jindro:-) Mrzi me, ze jsem nedorazila na ten sraz, kdy jste byli s medou, ale zrovna jsem nebyla v praze. Tak doufam, ze to nekdy v nejblizsi dobe napravime. [:]DRINK[/:] Jo, a zdravim Petu!!!

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Nazdar Medo,
ozyvam se jak jen to je mozne;-)
Mas pravdu, ze to mohlo byt drive, ale nejak se mi to nechtelo hecovat.
Copak ze schanis fotky? Tvuj nekonecny film zklamal? :-)
Tady v tom archivu jsou vsechny nase, ale stejne mam pocit, ze toho dost chybi. To bude tim destem, ze mi bylo lito nechat prset na obektiv.

Mej se fajn a pripadne napis mejla.
Jindra

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj vsichni,

tak obcas zabrousim do fora a ono se zde stale nevyskytuje nic od "Rumáků", neslychane :-)!!!
Mate uz nekdo fotky, ktere by se daly bez obav zverejnit i na teto proflaknute strance?
Jinak vsechny zdravim, co se do vas vejde, kamaradi, ozvete se nekdo, at tu ten muj vykrik nezustane uplne osamely.
Lena Medved:-D

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.