Irsko

Anonym (neověřeno)

Kde se dá koupit nevím..ale mám jeden od ségry,která byla au-pair v anglii,tak ti ho klidně pujčím :-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj....mám jen malou otázku.....v Londýně to pořád nějak bouchá.....ví někdo, jak bude vypadat prohlídka?.....asi mám zbytečné obavy, ale přiznám se, že mám docela nahnáno........

Anonym (neověřeno)

Hmm, v několika kempech vařiče byly, ale rozhodně ne všude a ono taky trvá, než se u nich lidi vystřídají, takže je lepší ho mít. Dá se to řešit i vzájemným půjčováním, třeba kdybyste se přes mail dohodli, že budete mít aspoň jeden dohromady pro několik lidí...
Nejlevnější jsou takové ty superjednoduché vařiče na tuhý líh, to skoro nic nestojí, ale je to spíš na ohřátí polívky z pytlíku než na velký vaření :-) Ale občas je někdo na zájezdu mívá. Jinak má každý typ svoje výhody a nevýhody, těžko říct.

Zdraví Petr.

Anonym (neověřeno)

Připojila bych se k dotazu ohledně vařiče...protože taky žádný ještě nemám, zajímalo by mě, jestli náhodou nebývají nějaké erární přímo v kempech- u nás to tak někdy je...

Anonym (neověřeno)

Ahoj. Mám na vás všechny dotaz[:]?[/:] Vůbec netuším, kde bych v okolí svého bydliště mohla sehnat ten adaptér.Ptala jsem se v elektrách a všude, kde jsem myslela, že by ho mohli mít a nic. Jestli ho budete někdo kupovat, nenapsali byste mi,prosím, kolik stojí a kde se dá koupit??? a ještě jeden dotaz ohledně vařiče. Nemáte někdo osvědčenou značku nebo tip? Já vždycky všude vozila plynovou bombu nebo vařila na ohni:-( Děkuji za případné odpovědi:-). Ála

Anonym (neověřeno)

To fakt nevím, já si třeba do mobilu beru všude spíš náhradní baterky. Ale než to shánět někde během zájezdu (a možná dráž), tak asi radši předem...

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
jedu taky a zajímalo by mě, jestli se u nás dá koupit adaptér na irské el. zásuvky, případně jestli je problém ho sehnat přímo v Irsku během zájezdu. A za kolik - nevyplatilo by se třeba koupit spíš náhradní baterku do foťáku?
Díky :)
Honza

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Álo!
Já se taky přihlásím, teda jestli ještě budou volný místa, nejdřív musím udělat zkoušku :-) Kamarádi tam byli s Mundem před třemi lety a byli nadšení.

Jirka.

Anonym (neověřeno)

Ahoj!
už delší dobu mám zájem vidět Irsko a na škole jsem viděla váš plakátek....rozhodla jsem se, že asi pojedu, protože se mi ten program moc líbí....:-D Třeba se mi někdo ozvěte, jestli jste tam už byli a nějaký tipy, co vzít s sebou a tak....zítra pošlu přihlášku a peníze:-I zdravím všechny účastníky zájezdu:-)
Ála

Anonym (neověřeno)

Ahoj, není tady nějaká holka, která chce jet do Irska, jede sama a bodly by jí společnost a místo ve stanu? Petra 728218355

Anonym (neověřeno)

Cestopis mi klidně pošli, rád se podívám. Fotky tam být nemusí, stačí ta jedna, cos mi už poslala - mimochodem vyšla pěkně, ne :-}

Hezký den!

Anonym (neověřeno)

To se omlouvám, nechápu, jak je to možné. Psala jsem jen, že jsem též vyrobila cestopis, který jsem chtěla předat do spřátelených knihoven, ale ke své hanbě přiznávám, že jsem ho sice dopsala, ale nedoplnila fotkama, natož abych to vytiskla. To ti moc velkou reklamu nedělám. Ale polepším se! Jen co se vrátím z Irska!!!
Měj se :-p

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Čauky, jo jo, fotka tam byla, děkuju moc, jen text nějak vypadl...

Měj se fajn, Petr.

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
posílala jsem ti na Seznam a navrch s naší společnou úžasnou fotkou, jak je možné, že se mi nezdařilo?;-(
V brzké době učiním další pokus.
Měj se, M.:-}

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Marcelo, přišel mi od tebe prázdný mail bez textu, zkus prosím napsat sem, jo? díky.

Anonym (neověřeno)

Jéé, ahoj Marcelo!
jak se vede? Ty ses rozhodla poznat postupně všechny keltský země s megality, viď? :o) Neboj, zájezd se plní dobře. Nevím, jak zkušenosti, protože loni jsme Irsko vynechali, ale z roku 2002 je na stránce cestopis od jedné účastnice...

Zdraví Petr.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Hlaste se do Irska, at je zajezd naplnen. A kdo je ochoten, at mi napise zkusenosti, dik :-D

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.