Jak zabalit na zajezd

Anonym (neověřeno)

Samozřejmě, s těmi brýlemi to platí... nikdy se mi nestalo, že bych si zapomněla něco k čočkám, když jsem s sebou měla i brýle...:)

Anonym (neověřeno)

Cau Peto, ja Ti ten seznam naopak chvalim. Vzpominam si jak jsem podle nej loni peclive balila do Maroka. [:]NUT[/:]Kdyz ted, ale zpetne vidim ty fotky, na kterych se u me stridaji pouze asi tri modely obleceni, tak si tak rikam, co jsem to tam vlastne vsechno tahla.:-D Jinak me mrzi, ze se letos nezucastnim ani jednoho zajezdu, ackoliv jsou vazne lakavy (hlavne ty vecery pri takolach se vsim moznym...), jelikoz jedu na par mesicu do Anglie vydelavat. Takze, az si privezu ty miliony, tak se prihlasim na vsechno, co pristi rok budes mit v nabidce. Mej se krasne a pozdravuj vsechny zname cestovatele a samozrejme nesmim zapomenout ani na pana inzenyra.:-} Uzivejte lidi!!!Peace [:]DRINK[/:]Jana Krakorka

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

NO vem si dvoje a jedny rozsekas pri padu na sjezdu an bezkach a druhy rozsekas pri padu z asi 8 m skaly do snehu:Dver mi:Dvim co rikam,ale to bylo s kamosema na horach:Djinak vetsinou staci jedny,ale ber dvoje:D[:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Asi mám štěstí, ale já jsem měla vždycky jenom jedny a nic se nestalo.:-p Tentokrát si ale radši vezmu náhradní, když to tu tak čtu.:-I

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Na to jsou přímo pravidla: Kdo si vezme jedny brýle, tomu se rozbijou, kdo si vezme dvoje, nic se mu nestane.... :-)

Anonym (neověřeno)

To zni dobre:DJa vozim dvoje bryle aspon:Dznam se;)[:]DUDE[/:]
Uz se tesim na tu Ukrajinu:D[:]DUDE[/:][:]DRINK[/:][:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Největší legrace je, když vyrazíte v kontaktních čočkách a zapomenete doma roztok a brýle. Popř. kartáček na zuby. Jojo, to byly momenty, když jsem se pokoušela v optice sdělit francouzské prodavačce, cože to chci...:-}

Anonym (neověřeno)

:-} No, přesně takovým způsobem jsem ten seznam dělal - po každým zájezdu jsem se poučil [:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj no seznam na skolu v prirode sem nikdy nejak nemel,ale na lyzaky a tak to jo:DVzdycky se tam naslo hafo veci:DA po kazdym vyletu se poucim co uz nebrat sebou a co naopak vzit a cim dal vetsi cast v mem zavazadle zabira fotak a prislusenstvi casto vic nez pulku:D

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Hezky den vsem,
zjistuju informace a podivala jsem se i na rady pro baleni s sebou - uzasne :-) pripomnelo mi to seznam na skolu v prirode pripichnuty zevnitr na viku kufru. Kdo pamatujete, zavzpominejte. Lea (jednou v Pobalti - parada)

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.