Korsika 2005

Anonym (neověřeno)

Huraaaaaa,
zbyva posledni tyden do odjezdu na poradnou dovcu, takze to by chtelo zapit...duvod se vzdycky najde Vyslapavam novy pohorky jak vztekla, snad nebudou nohy trpet.
Tak uz se moc tesim!!!!!! Ahoj

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Jsem rád Náčelníku, že jsi moji vyčerpávající odpověď doplnil:-) Ten kozí sýr je fakt "vynikající". Škoda, že tam nebudeš:-(

Anonym (neověřeno)

Kytara se do váhovýho limitu nepočítá, to je jediná výjimka, takže ji kdokoliv vzít můžete.
Osobně si myslím, že málokdo vaří fakt každej večer, ani pak není moc chuť na něco teplýho. Přes den určitě na studeno, ale taky bude v městečkách možnost zajít do supermarketu - třeba pro kozí sýr a vínečko...

Anonym (neověřeno)

DÍKY za vyčerpávající odpověď ! :-) Kdyby mě napadla ještě nějaká chytrá otázka, tak se určitě ozvu. :-)

Anonym (neověřeno)

Vem si na každý den strávený někde v kempu jedno větší jídlo na večeři. To je asi 12 jídel. To by mělo stačit. V tom vedru tam nikdo moc neobědvá. Jinak snídaně jsou většinou bagety za 1 euro (asi tak). Na túry si vem nějaký výživný sušenky. Pitná voda většinou v kempech je. Ale to se mohlo změnit:-) Já na to ale spoléhat budu:-) Nic víc už mě k jídlu nenapadá... Na ty obědy by snad měli stačit instantní polévky. Já to tak řešit budu... Kdybyses ještě na něco chtěla Zito zeptat, tak můžeš.

Anonym (neověřeno)

Přeruším zajímavou diskusi o použitelnosti/nepoužitelnosti účastníků ...

:-)

...měla bych jeden dotaz týkající se stravování, resp. nákupu potravin. Pokud si nemáme brát obrovské zásoby potravin, co je "rozumné" množství ? :-) Omlouvám se za ten svůj, asi hloupý, dotaz:-), ale jak to tedy na Korsice při zájezdu chodí s nakupováním potravin?

Jinak už se těším (začnu balit, hned jak udělám zkoušky, tak snad to stihnu a nic nezapomenu!) :-)

Jen tak mimochodem nebere někdo třeba kytaru? Asi ne, že...jsou to kila navic :-(

Zatim se mějte všichni hezky a brzy v buse.

Anonym (neověřeno)

Prosím tě Náčelníku nech toho!!! Pak budu třeba úplně k nepoužití a to bude ostuda!:)

Anonym (neověřeno)

Zato Fíla, to je muž akce - on vám tam bude stačit :-)

Anonym (neověřeno)

Nikdo nechce jet:( Jsou to lenoši:)

Anonym (neověřeno)

Tak s sebou, Fílo, vezmi ještě nějaké kamarády. :-))

Anonym (neověřeno)

Co bys dělal? Jako vždycky :-p Hlavně nedělej ostudu!

Anonym (neověřeno)

Na tu Korsiku snad jedou samý holky! Co já tam budu dělat?:)

Anonym (neověřeno)

Ahoj, tak to je fajn! Takze jsi se nakonec rozhodla, ze pojedes? Nejsi nahodou z Prahy? Ze by jsme se sesly, je to tak jednodussi. Jinak mi pis prosim na mail .

Jana

Anonym (neověřeno)

Cau Kato a Jito nebyli jste nahodou loni ve slovinsku?......ze bychom se potkali na Korsice?

Anonym (neověřeno)

Ahoj Jano,
já jedu na Korsiku sama, takže jestli se ti ještě nikdo neozval, tak bychom se mohly případně dohodnout. Vlastní stan mám :-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj,

Prihlaste se prosim kdo jedete na Korsiku a budete lichy. Prihlasili jsme se nakonec ve trech a tak hledam, s kym sdilet napr potraviny event. i stan..(ten mam), ve dvou se vari lip..no a ty dva me do stanu asi vezmou jen kdyz bude hodne lejt:-p.

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Tak to bychom mohli někde udělat společnou zastávku na focení:) Mimochodem, doufáme, že za ty lichotky dostaneme s Corkym přidáno. Sice Corky nic nenapsal, ale určitě by s tím souhlasil. Ačkoliv mě asi už nemá moc rád, protože mi vůbec neodepsal...:(

Anonym (neověřeno)

To je od tebe moc hezký, Fílo, já bych vás oba taky rád pochválil, abychom ukončili cyklus vzájemných lichotek, ale bojím se, že nás budou podezírat, že jsme si to domluvili :-p

Mimochodem, možná pojedu na Korsiku na kole, která je ve stejným termínu a bohužel koukám, že se nikde nesetkáme na pokec, ale dobrý je, že 8. července pojedete vy z Porta do Propriana a my obráceně, takže se budeme míjet...

Anonym (neověřeno)

Díky Corky, jsem rád, že mám tvoji podporu. Jinak bych se neobával toho, že tam někdo bude sám. Já jsem s Mundem jel taky sám a bylo to super:) Hlavně Náča, toho mám fakt rád:)

Anonym (neověřeno)

To je dobre, ze jedes Filo! :-IFíla napsal:

> Já jedu, snad to bude dobrý:) Fíla

Anonym (neověřeno)

Zdravim, letos to i u me Korsika vyhrala, takze se tesim na dalsi super leto s Mundosem[:]DUDE[/:]Marcela napsal:

Anonym (neověřeno)

my taky letos razime na Korsiku, s Mundem jsme byly na dovce uz 2x a obojí bylo super.:-)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Rado,

ja bych se toho neobavala, bude nas cely bus:). Teda aspon doufam! ;-)

[%sig%]

Příspěvek upraven (11. 04. 2005 18:47)

Anonym (neověřeno)

Ahoj, já jsem si v pátek rezervovala místo, ale ještě jsem stále na vážkách, protože bych jela sama a stále nevím, jestli je to dobrý nápad.

Anonym (neověřeno)

Já jedu, snad to bude dobrý:) Fíla

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Dobrý den všem! Pokud jedete letos na Korsiku (pěší), nechte vzkazík, ať o sobě víme.:-)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.