Co vse se pocita do dovolene zatezte?

Anonym (neověřeno)

dyt ja taky.

Anonym (neověřeno)

[:]NUT[/:] trochu prehanim, no [:]NUT[/:]
stastnou cestu [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Jasne.Diky radku:)
A nevite nekdo zda si muzu vzit ty basy dve?;) nebo rovnou kridlo v bedne?:)

Anonym (neověřeno)

no ale vim o moznosti pro tebe. hudebni nastroje se do povolene zateze nepocitaji a vazenim neprochazeji. takze pokud si s sebou vezmes napr. basu /nemyslim piv/ tak ji muzes naplnit cim chces.
a smajla delat nebudu, pac by si pak nekdo mohl myslet, ze si delam srandu.

Anonym (neověřeno)

No dyt jo:) vymejslim jen pro jeho dobro:D

Anonym (neověřeno)

To jo. Petr by si pak nemusel brát vůbec žádné jídlo :-}

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

odmena?dobre:) tak treba z kazdeho kila jidla navic rekneme 50g pro tebe:) to neni spatny ne?kdyz rekneme bude mit 40lidi navic 5kg jidla.:) tak mas 50*40*5=10000g jidla:) to je dobry ne:)

Anonym (neověřeno)

Takhle se šíří fámy :-) Když já mám zálusk spíš na něco k jídlu, k čemu mi budou ponožky... Za každé kilo navíc nějaká odměna pro mě, to je férová dohoda, ne? :-I

Anonym (neověřeno)

Petre to ale neni hezky:),ale ja vim jak te obejdu:) navazu na batoh balonky s heliem a ony to nadlehci a projdu i s 50 kg batohem:) ale odevzdat konzervu to nebyl normalni clovek:) odevzdam radsi ponozky nez jidlo:)[:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Udělej tam aspoň smajlík, ať nejsem za magora :-)

Anonym (neověřeno)

no on Petr sebou vzdycky bere vahu a vsechny pred nastupem zvazi. Pamatuji si jak jedou nekdo musel odevzdat jednu konzervu, aby prosel.

Anonym (neověřeno)

Ok.Diky:) no jak rikam jestli je limit 25kg tak mam dost velky problem a musim probrat fotovybavu:Djen ta samotna bude mit k 5-7kg:)mozna i vic jen stativ vazi asi 3kg:)

Anonym (neověřeno)

jo, do toho se počítá úplně všechno, i jídlo, bohužel autobus není nafukovací a dá se do toho vejít. bombu určitě ne tu těžkou železnou propanbutanovou, jinak je to jedno - benzinák, lihák nebo plyn.

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

CO vsechno s epocita?ta zatez je myslim 25 kg ze?no kdyz to vemu zhruba tak stan 3,75-5kg pro dva lidi(abyhc se tam vesel:D)tj na jednoho rekneme 2Kg spacak tak 1kg,.... treba fotka bdue mit asi 5kg:Da pocita se do toho i jidlo?a bomby k varici?jaky je nejlepsi si sebou vzit?nejaky maly treba var nebo normalni bombu?

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.