Money do Rumunska???

Anonym (neověřeno)

Take si myslim, ze 50 EURO na osobu je dostatecne. Jde jen o to nezpychnout pote co se clovek stane po navsteve smenarny milionarem :o)Pred nastupem do hor je dobre nakoupit nejake rumunske cigarety(tak 20Kc na krabicku, lepsi nez to tady kupovat 3x draz), vyplati se to posleze jako poplatek za pouziti horskeho stopu.V RUM kouri snad uz nemluvnata o horskych drevorubcih ani nemluve. Zazil jsem i situaci, kdy nebyl drevorubec po svezeni spokojen s pytlikem kafe a dozadoval se doslova cehokoliv s obsahm nikotinu se sekyrou v ruce a vydrzelo mu to 3 km cesty, kterou s nami sel po nasem vysazeni.

Mimo jizdenek na vlak a pokuto-uplatku v nem se moje vydaje zamerily predevsim na pokryti zizne( vodka Polar, pivo Ursus, narazil jsem dokonce na exkluzivni dansky Tuborg) a trochu jidla. Obecne spise smesne castky ( langoš v přepočtu za 7 Kč, tuborg za 17 apod.)

Hodne zalezi na tom, jak moc se clovek hodla stretavat s civilizaci. Pokud se to omezi na dojezd do hor, oslavu prijedu, zapiti vypravy na konci hor a cestu na zpatek je 50 Euro jeste moc.

Anonym (neověřeno)

já myslím, že 50 euro na osobu bude bohatě stačit, jestli máš zájem o další informace ozvi se mi na mail [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj lidi, jedem do Rumunska okruh a porad premyslime kolik penez vzit sebou. Muzete mi prosim poradit, uz jsem zoufala.:,-(

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.