NORSKO 2005

Anonym (neověřeno)

Ahoj všici!
Oznamuji změnu telefonu - nyní jsem oskarovska 774 835 501
Stary eurotel (728 819 039) ale nemažte, občas bude stále funkční.
Mějte se a užívejte předvánočního shonu.
P.

Anonym (neověřeno)

Jééé tady je mrtvo, nechci zas rejpat ale co bude s tim slibovaným vyletem Anny???

Anonym (neověřeno)

Ahojky!

Asi je uz pozde, ale chci se zeptat, jestli by mi nekdo nemohl vzit to dvdecko, jestli uz nejaky existuje. Dik a nazdar vecer!

[:]DRINK[/:]

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Vazeni a mili,
posilam sem dalsi odkaz z naseho srazu. tentokrat to dopadlo zase velice dobre, ale mrzi nas ty lide, co se odhlasili na posledni chvili. Pocasi bylo moc fajn, takze pro ty co nebyli, aspon nejake fotky.:-) Trasa byla Srbsko- Mala Amerika - Mexiko - Velka Amerika - Karlstejn (tam bylo vinobrani - takze i burcak...[:]DRINK[/:]). Jsou zde pridane fotky i z Hancinyho fotaku, minule to bylo take tak, jen jsem to zapomnel uvest.

Dulezite upozorneni, na tu posledni fotku se radsi nedivejte, ja to fotit nechtel, ale na durazne prani neznejsi casti vypravy (ktera byla v presile) jsem to vyfotil:-D

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Natírali je volskou krví?
Hezký den!;-)
Milena

Anonym (neověřeno)

Čaute lidičky,

tak jsem se vrátila z dovolené v Praze :-D Sraz byl super, je škoda, že se sešlo tak málo lidí :-(

(Pro Peťku - to oslovení jsem si nemohla odpustit :-} určitě jsi ho už dlouho neslyšela - ty to určitě zmakneš, jsi šikulka ....

Mějte se

Š.

Anonym (neověřeno)

Ahoj Norci!
Na webu najdete fotky z naseho srazu v hospudce a druhy den z vyletu ( do toho tanku jsem se fakt nemohl vejit:-D ) do Konepruskych jeskyni. Bylo to moc prima, jen skoda, ze se nas neseslo vice.

Druhy odkaz prikladam take z jeskyni,ale nebudu prozrazovat vice - Modri uz vediii....:-}:-O[:]NUT[/:]

Vy ostatni muzete jen :,-(

To Boris:
Jak to udelame s vyhodnocenim souteze? ;-)
BTW. vse nej k Tvemu vcerejsimu svatku[:]DRINK[/:]

F.

Anonym (neověřeno)

Ježiš, gramatická hrubka!
Pardon: Vy, kdo jste nebyli samozřejmě
P.

Anonym (neověřeno)

Ahoj děcka!
Chci vám všem (hlavně teda Haničce) poděkovat za krásný nedělní výlet, pusa a břicho mě od smíchu bolí ještě teď
:-D
Bylo to parádní a těším se na další! A vy, kdo jste nebyly, tak si rvěte vlasy :-p
P.

Anonym (neověřeno)

Tak lidiskiii, nezapomente na dnesni sraz v hospudce[:]DRINK[/:] [:]NUT[/:], at se sejdem v hojnem poctu. Doufam, ze se ukazi i "mrtvi brouci.";-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj Norci,
prave jsem se vratila z Litvy, v nohach mam pres 1000km kolmo vicemene po sotoline, Galdhopiggen hadr...
Litva je krasna, doporucuju se tam podivat pristi rok s CK Mundo, budete mit bajecnyho pruvodce... Letos si to vyzkousel na nas a slo mu to... (na dobrou noc cte pohadky) :-)
Decka, nechodi mi zadny maily, poslete mi prosim na neco o tom srazu a Pepe, seznam mailu prosim...
Mejte se, P.

(Pro Sarku - nevim nevim, ale asi spis ne...
:,-( )

Anonym (neověřeno)
www.heddalstavkirke.no/startside-en

tak dle tohohle linku postavil kostel v Heddalu troll nevim co je na tom pravdy ale je tam hezka povidka:-)

Anonym (neověřeno)

Zdravim z Krymu! Tricko bude 8-)

Anonym (neověřeno)

Ahojky lidičky,
tak se chystám vám všem poslat mailový návrh na sraz s prosbou o vaše názory, návrhy a hlavně spolupráci.
Očekávejte každou minutku.
Hanka

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

nerikej že jste ve slovinsku meli nejakyho Rejpala:-D

Anonym (neověřeno)

jeee tady Vas je nejak hodne!![:]NUT[/:]

slovinkso bylo super, aspon teda podle mne:-}tech rozzurenych lidi jsem se neptal.

tak co peto(zeliezko) dodas tricko? jen nebudu vedet koho vybrat,mihlo se tam vic v podstate spravnych odpovedi a hodne podrobnych,takze dekuju za nove informace....8-)jen se nemuselo zabihat do podrobnosti s tema ubohyma rybickama...

akurat se chystam na fotky,tak drzte palce at se nerozbrecim, a i ja Vam dekuju, byli jste spickovi!

Anonym (neověřeno)

Tak co nejakej ten sraz, rýsuje se něco?
[:]?[/:]

Anonym (neověřeno)

Zdarec vsichni,
fotky se utesene schazeji u me doma. BTW, Franto, uz to mam stazene - doma bych to tahal cca. 8kB/s a v praci to svistelo 1,3MB/s;-). Uz jen par opozdilcu, kteri se doufam brzy ozvou a bude se palit, az bude vypalovacka vypadat takhle::-# ... :-}.

A k tem mailum musim vydat errata. Ten mail Pete vazne dojit nemohl. Ma totiz .

Zatim cus,

Filip

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

a pak taky mi ted prislo ze mail nedosel tak ta asi taky nebude spravne

Anonym (neověřeno)

Ahoj tak jsem rozeslal seznam ucastniku NORSKA 2005 na adresy co tam byly takze pokud nekomu nedosla je bezpochyby chyba na jeho strane:-I tak at se mi ten dotycnej trouba ozve na a ja mu to mozna zkusim poslat znova..

jednu chybku si opravte v tom xls neni to ale asi ..

Jinak cus

Anonym (neověřeno)

no comment :-D

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

eee, se spatne zobrazil odkaz:-#, takze jeste jednou

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahojte lidicky,

prohlizela jsem fotecky na internetu a jsou mooooooooc krasne. Taky se moc tesim az vas zase vsechny uvidim na srazu v Praze, urcite se prijedu podivat az z Havirova.

Peti az prijedes z Litvy, tak chci vedet vsechny podrobne detaily :-}

Taky mam dnes u sebe milou navstevu :-D a zrovna vedle me drime!

---------
Ahooojjjj loupeznici :-} To by jste koukali jak je tu v Havirove pekne ;-) Sice tu nemaji zadne troly a dokonce ani havire, ale maji tu bezva pizzu a bezva kafco (jo a bezva se tu o vas staraji => Sarka :-p). Tak koukejte planovat nolno na sraz v Praze!!! Jeza

Anonym (neověřeno)

Ahojda, tak jak, uz se rysuje nejake detaily ohledne srazu v Praze. Ja uz jsem jak nazhaveny drat... :-}

Hej hola prazaci, co si dat ted nekdy maly dychanek s [:]DRINK[/:], jen takovy mensi, abychom byli :-I a ne uplne [:]NUT[/:]. Napiste mi emailika...

J.

Anonym (neověřeno)

Zdravim vespolek

Na uvod : Pro Andy, Borise a Petu - DIKY jeste raz, bylo to "BAJO" :-)
Mela jsem min. tyden potulackou depku, takze UKacko Andrejce a Slovinsko Borisovi uprimne zavidim ( a samozrejme preju! ), ihned bych zvedla kotvy a plula zase o dum dal. Budu plout maxim.uz jen ve vlasti, na ces se ale take moc tesim, stale je co objevovat ...

Pro Borise : co se tyce kvizu, nedavno jsem cetla v poeticke knize o expedici do severnich koncin, ze cervene domy rybaru se natir. rybimi jatry a zlute domy obchodniku rybi zluci. Nejsem souteziva, ale bledemodra barva tricka by mi sla k pleti : o )

Pro Filipa : to nase grilovani o kterem byla rec v telefounu se nakonec souplo az na vikend 10-11/9, takze nepospichej se zaslanim Dvd na naseho guru Petra S. a zkus nam tam pros. nashromazdit co muzes. Perfekt, diky predem.

Mejte se a smejte se :-D

zase nekdy nekde
Jituska

Anonym (neověřeno)

Zdarec,

jsem rad, ze se fotky libi. Pockejte, az je uvidite v plne kvalite:-).

Peto nezoufej, zitra v praci to okouknu a pripadne zkusim najit problem. Doma jsem na dost pomalem pripojeni, ale predbezne testovani bez problemu[:]?[/:]. I DVD se urcite dockas.

Mejte se vsichni.

Cus,

Filip

Anonym (neověřeno)

Teda Franto,
proč by mě neměl mít počítač rád? Zeptej se Pepy S., jaké jsem milé děvče:-p
V každým případě mi to pořád nejede, prohlídnu devět listů a končím. Ach jo, budu si asi muset počkat na to DVDčko.
Tak pěkné prohlížení všem!
P.

Anonym (neověřeno)

Ahoj Peto,
me se zobrazuji vsechny fotky bez problemu, takze to webem neni (pro uklidneni Filipa ). Hmm, ze by Te nemel pocitac rad?[:]?[/:]
Jj, fotky jsou moc pekny... [:]NUT[/:]
Taky se chystam dat neco na web, ale porad neni cas.:-( pak dam vedet.

F.

Anonym (neověřeno)

Ahoj Filipe,
zatím jsem viděla prvních asi 9 listů, když kliknu na další, tak se mi už nic nezobrazuje... [:]?[/:] Takze jsem s prohližením skončila u Trolltindanu, ja chci ještě!:,-(
Ale ty, co jsem videla, jsou kouzelny, hlavně ty z Rondane...[:]NUT[/:]
P.

Anonym (neověřeno)

Zdar,

tak jsem dal ty fotky do kupy a udelal z nich album na svych strankach. Kdo mate zajem se na ne kouknout (a hlavne mate cas - je jich 851:-I), tak mrknete na

Anonym (neověřeno)

Jo jo, napiště jí mailík, jaký velikosti chcete, na všechny se dostane 8-)

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
koukám, že to na našem fóru pěkně sviští :-)
Peťo, co kdybychom si přes Andrejku rovnou objednali velikosti tech tricek, ať se o ně potom nepoperem :-I ...

Anonym (neověřeno)

Zatím se neptal :-) Sám jsem zvědavý, jaká odpověď je správná, mám svůj tip, ale už si to na 100% nepamatuju...

Anonym (neověřeno)

Jj, Borise jsem vcera potkal s vice nez plnou polni (vypadal jak rambo) v metru na Andelu.:-) Jak to vypada s tim trickem za maly kviz, ukecal Te Boris? ;-) :-D

Franta

Anonym (neověřeno)

Any už je na Ukrajině a Boris ve Slovinsku, asi mailík s kontakty poslat nestihli, ale určitě to napraví. Prý byl v Norsku zájem koupit si Mundo-tričko -až budete mít sraz, tak Vám tam Any nějaký vezme, není problém, nebudou rozhodně drahý :-)

Petr Ž.

Anonym (neověřeno)

[:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj,
tak uz jsem dostal seznam norku. Pro Jezu tam byla moje adresa spravna (klidne si na ni spamuj :-D), ale pro ty ostatni je spravna . Podle Jiti za to muzu ja, pac skrabu, to ale neni samo sebou pravda, protoze kdyz jsem to psal, tak jsme asi zrovna vlitli do skarpy.:-}:-} Toz kdo bude chtit pouzivat seznam mailu, tak si to opravte.;-)
Mejte se

F.

BTW, taky mate chut na neco dobreho ? [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Zdarec,

docela bych ty adresy taky rad mel, ale probuh, ne ze je poslete Jezovi!!! Jeste par spamu a dam si vazne prodlouzit penis :-). Nebo zvetsit prsa :-}.

BTW, uz mam zaregistrovane www.vrbacky.com, takze az dam do kupy fotky, hodim je ve zmensenem tam a pochopitelne to na foru verejne oznamim.

Mejte se.

Anonym (neověřeno)

Mundo Mundo, co ten emailik s kontaktama - zatim v nedohlednu, co? Ja už chci mít ty kontakty abych mohl rozesílat spamy:-}

Anonym (neověřeno)

Ahoj studenti, pracující a matky s dětmi!!!

Vypadá to, že fórum pomalu začíná žít:-)
Bylo mi s váma fajn, těšim se na znovusetkání.

Přeju hezkej zbytek dovolených/ prázdnin

Mějte se krásně a pište básně!

J.

P.S. Jéžo díky za fotky, ačkoliv jsem se tam nenašla;-)Jéža napsal:

Anonym (neověřeno)

Ahojda Lidicky!
Ja chci taky zpatky :,-( bylo tam vazne bajecne. Uz se moc tesim na zari! Tak koukejte vsichni prijet-oholeni, vonavi...ale abysme se pak poznali :-D
Zatim packo a tesim se na vsechny vase fotecky! Jezovy jsou super

Anonym (neověřeno)

Ahoj, tak mám první den v nové práci za sebou... uff... Volný čas v tahu, ještě že mě hřejou vzpomínky z Norska :-)!

Nevím proč jsou červený, ale asi vyhraje Pepa, ta jeho odpověď zdá se mi býti nej nej nej :-}

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoooj vsiciii,
taky uz davam do kupy fotky a pri pohledu na ne bych se nejradeji rychle vratil zpet. :,-(

K tomu kvizu, cervena barva nateru domu ma puvod v zelezne rude a slouzi i jako konzervatn. Dale se take cervene barvy pouzivalo vzhledem k jeji dostupnosti, kdy se nater provadel z tresci krve. Kuprikladu zluta barva se ziskavala z tresci zluce (brrr, to musel byt hnus ...) :-)

Uz se tesim na sraz a jsem zvedav, ktera odpoved bude spravna. ;-)

Hoj
Franta

Anonym (neověřeno)

Tak davam do kupy fotky... Uz jich mam vic jak polovinu hodovou po obrazove strance. Skoro nad tim slzim :,-(. Kdyby mi to nezabranilo ve vyhledu na monitor, ktery potrebuju, tak snad vazne zacnu :-).

BTW, ty modelky me taky mrzi, ale pssst, at se to Peta nedozvi (dokud si to neprecte... :-)).

BTW, mam dojem, ze jsem nekde cetl, ze jsou cervene proto, ze je kdysi natrali smesi jakehosi lepidla na prirodnim zakladu (asi z obyli obsahujiciho lepek - spekulace) a medeneho prasku. Delali to jako obranu proti plisnim a skudcum. Ale jist si vazne nejsem.

Doufam, ze se nam podari v zari sejit. Uz ted bychom Vas s Petou radi videli [:]DRINK[/:].

Cus,

Filip a Peta

Anonym (neověřeno)

Ahoj! tak uz jsem taky projel Jezovi fotky - pekny hlavne ty modelky v Kodani ty jsem nejak prosvih:(

Rekl bych ze ty domy se driv natiraly byčí a volskou krví, ta měla sloužit jako konzervant.. kazdopadne je to pekny i kdyz v lete to asi muselo vonet jako RUBR pri ceste zpatky:-)

Zatim Cus

Anonym (neověřeno)

Nazdar! Fotky jsou moc hezky! Tak mne napadlo - malej kviz, at drzite to Norsko v hlave, proc myslite ze jsou norsky domy tmave cerveny?(myslim historickej duvod,dnes je to uz asi spis tradice)Treba ukecam Petra aby 1. spravne odpovedi venoval tricko,ale neslibuji to.Tak zatim zdar! [:]?[/:]

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidicky,
jiz jsem v praci a podivala jsem se na fotky. Jsou paradni a chce se mi vratit zase zpet. Dekuji jeste jednou za senzacni dovolenou. Tesim se na zari, az se zase uvidime. Uzivejte si prazdnin, prace atd.
Jeste jednou dikes Daniela

Anonym (neověřeno)

Ahoj Jezo a vsichni,
uz fotkama listuju a krokodyli slzy mi kanou... Jsou paradni!

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahoj, tak jsem dal fotky na internet, adresa je

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.