Holandské ozvěny...

Anonym (neověřeno)

Info o srazu je rozesláno, páni nedočkavci, tak teď už jen aby byla účast hojná :-) [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Ví se už kdy bude ten sraz????? [:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Cau, tak co sraz, na kdy to vidite ? [:]DRINK[/:][:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

Tak jsem pridal maly souhrn o trase. Doufam, ze to viamichelinu nebude vadit : ) Nahore na driv zminovanych strankach je odkaz..
Udelal jsem prvni nastrelovy popis fotek. Pri naznaku nepresnosti me kamenujte mailem nebo tu.
Kdybyste meli svoje tachometrovy info, muzu tam doplnit, bylo by to myslim zajimavy.

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Rozkravajicim tepr syr preju dobrou chut a pripadne hodne odvahy : )
Na stranky mozna jeste dodam nejaky info.. se uvidi.

K pocasi - napr. ve Slovinsku pry to taky nebylo nic moc (a to pred rokem pocas vysel paradne). Tak to nebude asi jen o smule. Pristi rok treba zas bude slunecno.

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Pepo,

už fotkama listuju a jsou parádní...když to všechno zase vidím tak bych se tam hned vratila.Počasí máme momentálně stejné jako tam plus jejich cyklo stezky ty mě nadchly tady aby se člověk bal vjet na silnic,že ho něco smete.
Pendreky nemůžu posoudit žádné jsme si nekoupily.

Anonym (neověřeno)

Teda smekam pred Pepou fakt uuuzasny fotky:)) Pozor my jsdeme rozkrajovat syry teprve dnes tak pak napisu jak jsme si pochutnali:)) PA GABCA

Anonym (neověřeno)

Zdarek ze (stejne tak uprsene) Olomouce. Trenink z Holandska se ted hodi : ) Na kole si supu v desti do prace a zas tak me to nebere..

Dal jsem fotky do kupy, prvni nastrel je tu: . Na kazdej den je tam jeden odkaz (duchaplne oznacen napr. "3. den").
Necekejte uplne vsechny fotky, je tu jen cca tretina.

Jo, taky nevim, jestli jste kupovali nejaky pendrekovy bonbony v Holandsku. Ja jsem si nejakej ten sacek dal, neco i privezl domu. Kdyz jsem pak koupil na porovnani ty nase, co tu "musime" jist..
(i kdyz kdo vi, kde se ty jejich ve skutecnosti vyrabi)

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Zdravím všechny plísnáčky:-I i neplísnáčky;-)

vidím, že tu probíhá žhavá debata na tema sýry z Holandska,čímž se taky připojuji a musím řict,že ten náš krásný kulatoučky,cibulový sýreček vede, protože se obalil do krásného zeleného kožišku s příjemnou vůni,už v Holandsku.Avšak po rychlém zásahu se nám ho s Martou podařilo zachránit a doma jsme si na něm všichni moc pochutnali[:]NUT[/:

Mějte se všichni mooc fajn a zbytek prázdnin si užíjte v klidu a pohodě

Všechny zdravim ze zataženého a upršeného Brna:-D

Anonym (neověřeno)

Naše sýry jsou všechny v pořádku... Ale už jsme je všechny rozdali tak nevím třeba byly špatné!?!? [:]NUT[/:] Už se těším na sraz!! Určitě tam všichni přijedeme... Zatím čus [:]DUDE[/:]

Anonym (neověřeno)

Ahoj lidičky,

koukám, že tu probíhá žhavá diskuze na téma plesnivých sýrů. Mě se kupodivu nezkazil ani jeden, ale pro jistotu jsem je radši všechny rozdala, kdyby náhodou :-D Fotky už jsou připravený, tak doufám, že se na srazíku sejdeme v hojném počtu. Mějte se hezky

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Péťo s pivem! [:]DRINK[/:] On ji chce Tom rozeslat, kdyby ne, udělám to já, ale až se vrátím z krymu... [:]DRINK[/:]

Anonym (neověřeno)

No me se syr nezkazil, ale jeste sem zatim zadnej nesned :)

Kazdopadne bych urcite uvital celou tu basnicku od Toma, je fakt supr :p

Diky&Cauky

Anonym (neověřeno)

No my je na web asi davat nebudem nebo ja nevim to musi Luba v pripade ze jo tak se stopro ozvem ju??? PA GABCA

Anonym (neověřeno)

Nevznikne jeste nejaka "poprijezdova" basnicka? : ) Neco typu

V Goude pekne zluty,
v buse lehce jety,
po prijezdu prekvapive
zeleno bily yetty.

(mel uz trochu kozich no..). I presto jsme nacali a po okrati docela chutnal. Jeste zbyva jeden (tusim cesnek-bylinky), kterej vubec plisen nechytil.

Ja cast ze svych fotek nekam soupnu, potom dodam adresu. Jenom skoda, ze na fotkach nesviti vic slunecna.. G & L - budou vase na webu, nebo ee?

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

No naše sýry zatím plesnivý a plesniví ani jsme je radši ani nenačali :)) Bude někdo davat někam nejaka fota??? My ted zpracovavame video a fota mame taky celkem fajn:)) Kazdopadne letadla jsou v Holandsku nejlepsi !!!!!

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Jak se máte, kamarádi do (holandského) deště? ;-)

Pepa si posteskl, že tu ještě není žádný příspěvek a taky že paprikový sýr se mu bohužel zkazil... Já je v buse dovezl v pořádku - jak jste dopadli vy?
Pro připomenutí a pro pobavení ostatních cituji z vítězné Tomášovi básničky v soutěži o Mundo-tričko:
"Jednoho dne v plné síle,
sednu k počítači, mám své cíle:
Chcem jet na dovču, ty vole,
jedem s Mundem Holandsko na kole!
.........
Holandsko je total v poho,
trávy je tu mega mnoho,
hulí se tu všude kolem,
bez kola,.. i s kolem.
.........
Na kolech frčíme rychle jako prase,
hned však zabloudíme...zase" :-)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.