Slovinsko 2006

Anonym (neověřeno)

Do Slovinska určitě jeď. Já tam byla předloni a bylo to fakt pěkný. To nepíšu, proto že to chceš slyšet, ale protože je to fakt. Zkrátka Slovinsko doporučuju. ;-) Chce to ale mít nějakou minimální kondici. jsou ta přeci jen hory a vyšší než ty naše...Vždaycky si ale můžeš vybrat tu méně náročnou trasu.:-p

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

A co Slovinsko? S CK Mundo jsem chtěla jet už minulej rok (tušim do Turecka), ale nějak mi to nevyšlo. Letos jedu určitě, to si prostě nenechám vzít, vypadá to moc fajn a šmejdim tady mlsně celej rok, tak jsem si řekla, že do toho jdu.
Koukám na to Slovinsko a mám asi vybráno. Nechce mě někdo ještě odradit, než udělám ten zásadní, děsně závažnej krok? :-D
Přihlášku spáchám radši co nejdřív, neb při mym štěstí by mi někdo určitě vyfoukl poslední místo před frňákem :-)
Je tady někdo, kdo pojede nebo tam byl?
Pište, pište, pište... jsem hrozně zvědavá, jaký to tam je, chci slyšet, že nebudu zklamaná a tak :-D

[%sig%]

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.