hledám parťáčka

Anonym (neověřeno)

Ahoj Ivo,tusim kde je Pribor ja bydlim u Havirova.No asi jedeme urcite dnes jsem poslal prihlasku...Muzeme se domluvit treba pres email nebo ICQ 282-547-681
Zatim

Anonym (neověřeno)

Ahoj Honzo (nebo Špunte?;-)), jsem ráda, že se někdo ozval, podle tvých odpovědí tady vidím, že nejsi z Čech, tak to jsme dva!!! Bydlím v Příboře, takže si vem mapu a hledej[:]NUT[/:], většinou to tam bývá.
Váš lichý počet ochotně doplním, jedete fakt na vážno, že bych se už přihlásila? Tak jakým způsobem se domluvime?
zatim Iva

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

:-):-):-) óóó dik krakorko.Netusil jsem ze jsem na tebe tak zapusobil....Skoda jen ze kamaradi ktere jsem nasel bydli tak daleko:,-( Snad v lete budu mit cestu nebo pojedu na nejaky festival do cech...

Anonym (neověřeno)

:-D Spuntik sice jel sam, ale pak svuj problem velice rychle a prijemne vyresil:-} Ale za spuntika dam klidne ruku do ohne, ze je to jeden z nejlepsich spolecniku....takze Ivco nevahej a drz se ho!!!!;-) papa Spunticku....kdypak se ukazes v Praglu? Se mi styska vis.......;-(

[%sig%]

Anonym (neověřeno)

Ahoj Ivo,
chapu tvuj problem pred dvoumi lety jsem resil podobny problem do maroka...Tento rok se s kamarady chystam take do litvy a je nas zatim lichy pocet (3),jestli ti nevadi panska spolecnost tak se muzeme domluvit.
Kde bydlis?
Honza

[%sig%]

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahojte, moc ráda bych jela s Mundo do Litvy na kole (nebo v případě, že by to nevyšlo, tak s batohem na Ukrajinu), ale moc se mi nechce samotné, a nejen kvůli tomu, že tahat stan a spoustu dalších věcí jen pro jednoho je nanic. Prostě by bylo by fajn mít tam nějakého človíčka s podobnými sklony. :-p cyklistická a turistická zdatnost dobrá (to jako ta moje):-)
Iva

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.