Pobalti

Anonym (neověřeno)

I ja uz byl s Mundem v Pobaltí, v roce 2003, a bylo to super!!!!! Potvrzuji vše, co napsali kolegové na předchozích řádcích. Přeji příjemnou cestu.

Anonym (neověřeno)

Ahoj, chci vam moc podekovat za odpovedi:o) Moc se tam tesim:o)

Anonym (neověřeno)

Vloni jsem byla s pritelem, bylo to super! Hned bych jela znovu.. Hezky si to uzij.:-)

Anonym (neověřeno)

Já tam byl loni a bylo to super. Pěkný města (Palanga, Riga, Talinn, Vilnius), pěkná příroda (Kurská kosa, Sooma, Aukštaitia), dalo se koupat (Balt, Čudské jezero, řeky) i pěkný památky (Kuremaë, Trakai, Rumšiskes), jídlo fajn (uzená ryba na Kurské kose), pivo fajn (doporučuju Taurus - snad 10% alkoholu). Řidiči výborní (Roman, Milan a pejsek), průvodci taktéž (Katka a Matouš). V sekci Cestopisy je odkaz na moje fotky.

Doporučuju!

Letos jedu na Krym.

Anonym (neověřeno)

Ahoj, opravdu se nenajde nekdo, kdo by uz byl v Pobalti a mohl mi napsat, jake to tam bylo:o)

Anonym (neověřeno)
Uživatelem od:
18. 12. 2017

Ahojky, chci se zeptat, jestli uz jste nekdo nebyl v Pobalti. Rada bych vedela, jeke to tam je + zda se vyplati harcovat takovou dalku autobusem a zda se to da vydrzet:o)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.