Albánie 2010 - po návratu

Uživatelem od:
23. 04. 2010
nazdarek CK ZOO. beeeeee meeeeeeeeee ja som sa k foto a videu este nedostal. vzdy mi to chvilu trva. potom budem spominat. bohumile jak sa dari? pijes, pijes? kozla? vlasto, nedelej kravu, dej nam ctyri piva! pokazili kone voz . . .
Uživatelem od:
24. 07. 2010
Zdarec Tak jsem se dokopal k tomu abych všechny fotky nahrál na web, nedokopal jsem se ale zatím k tomu a bych je všechny promazal a správně otočil, tak to prosím omluvte. Ale na druhou stranu je to takový albánský zvyk že vše není stoprocentní a už vůbec včas... Zatím se mějte a snad se uvidíme na sraze Vašek http://picasaweb.google.com/112242725085972200754/ALBANIE2010#
Uživatelem od:
21. 07. 2010
Ahojte:) Albánie byla naprosto úžasná:) Hned bych se vrátila...ten klid, pohoda a liduprázdno!!!! Mmm, návrat do reality a mezi pacienty nebyl zrovna příjemný:) Fotky taky brzo dodám....postupně je promazávám, ale nějak mi jich zbývá stále hodně...Na Vlastíka se teda podívat musím:)bude to určitě pěkný film:) Díky za tip. Mějte se fajn. Pa Monča
Uživatelem od:
06. 09. 2007
Nazdar lidi Albanologové, nám se asi ješte dospat nepovedlo, v nedeli to bylo jeste ok, ale pondělí a úterý to je úmor. A navíc oproti Albainii tady po nás chtějí aktivitu a podávání pracovních výkonů. Do toho se dostává velmi špatně :) Fotky jsme jestě také neprobrali, ale pár povedených jsme už viděl hlavně z první karimatkapárty. Na film se doufám mrknu hned si to píšu do telefonu, už se těším. Je pravda že v Albínii bylo parádně i Soňa po 2. dnu v práci říkala, že se chce vrátit a koupat se a ne sedět někde v kanclíku. Zatím čao Rumák a Soňa
Uživatelem od:
20. 07. 2010
Ahoj...tak už se nám, snad, povedlo dospat spánkový deficit a upřímně přiznávame, že se nám stýská...bylo to zkrátka úžasné! Jak se nám povede prokousat tou hromadou fotek, tak tu zveřejníme odkaz na webové album.

Pro připomenutí ...pořad ČT "Na cestě - Albánie" (klikni sem)...

...a shodou okolností ...v neděli 25. 7. 2010 v 15:00 na ČT1, a nebo potom v pondělí 26. 7. 2010 09:00 na ČT1 si nenechte ujít tento film, kde v hlavní roli hraje náš kamarád a byzantolog Vlastík (klikni sem)...

...Filip a Olča

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.