spolucestující kamkoliv :)

Uživatelem od:
13. 07. 2013

hledám parťačku na Krym 2013

Ahojky všichni,
uvažuji o zájezdu na Krym v srpnu 2013 s CK Mundo, ale ze známych nikdo nechce jet. Pokud by se našla nějaká parťáčka na cesty, byl bych moc rád ;) Jestli je na tom někdo podobně, můžete mi písnout na sezradi@seznam.cz :-) Radim

Uživatelem od:
03. 07. 2013

To Petra C: Napsal jsem ti mail. Tak se ozvi díky. Martin

Uživatelem od:
08. 05. 2008

Ahooj, já bych se chtěl podívat letos do Slovinska nebo Černé hory? Dneska mě to napadlo a tak bych se chtěl s někým domluvit.

Můj mail: ulda81@gmail.com
Honza

Uživatelem od:
25. 06. 2013

Ahojky všichni,
moc ráda bych vyrazila někam s mundem na zájezd, přemýšlela jsem Zakarpatské Ukrajině, Bulharských horách či Švýcarsku. Byla by to má první zkušenost a bojím se jet sama, ale vždy jsem o něčem takovém snila. Pokud by se našel nějaký parťák na cesty, byla bych moc ráda ;) Jestli je na tom někdo podobně, můžete mi písnout na peta281@seznam.cz :)

Uživatelem od:
08. 02. 2012

Ahojky lidičky,
už delší dobu si projíždím zájezdy a vybírám místečko, kam bych letos vyrazila. Nejvíce mě teď láká Sicílie a Liparské ostrovy. Nemám ale prozatím parťáka, který by se mnou jel, tak kdyby se někdo ozval byla bych ráda (klopca@seznam.cz)

Uživatelem od:
18. 02. 2013

Ahoj,
mám zájem o zájezd do ČERNÉ HORY - turistika.
Jsem sama a byla bych ráda, kdyby se také někdo ke mě přidal,ráda se seznámím s novými lidmi :-) v případě zájmu pište na klara.hofmannova@seznam.cz

Uživatelem od:
21. 07. 2012

Ahoj, zatím jsem sama a sháním parťačku do stanu na zájezd do Bulharska, nechcete si to někdo taky naposlední chvíli rozmyslet jako já :)?

Uživatelem od:
12. 04. 2012

Ahojte,
ja by som tento rok chcela navštíviť Nórsko a Švédsko a potom ešte premýšľam o Maroku alebo Andalúzii. Ak by mal niekto podobné plány, šup šup, ozvite sa mi!:) michaela.ivanickova@gmail.com.

Uživatelem od:
03. 04. 2012

Jedu sama do Maroka i Slovinska, tak doufám, že tam nebudu sama, kdo tam s nikým nejede :-)

Uživatelem od:
08. 01. 2010

To Magika: my do Turecka jedem (2 osoby) :-))

Uživatelem od:
23. 05. 2008

a do Turecka nikdo letos nejede?

Uživatelem od:
23. 04. 2010

aj my ideme do norska, svedska a tiez sme 4.

Uživatelem od:
06. 05. 2010

Čau, my jedem do Norska a Švédska, zatím jsme čtyři. Kdyby se chtěl někdo přidat TheCrow@centrum.cz :-)

Uživatelem od:
15. 02. 2012

Zdarec muj favorit je Irsko akorat z mych kamaradu neni nikdo moc pri penezich tak bych byl rad kdybych nasel nejakou patacku nebo partaka.Sem absolutni extrovert a sympatak.kdyztak mail hrobaryk@seznam.cz nebo facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100000269439132&ref=tn_tnmn

Uživatelem od:
11. 02. 2012

Ahoj, o Andalusii take premyslim, je to pro me celkem dobry termin... Kdyby si se chtela nejak domluvit tak se ozvi na mail.. novakda@centrum.cz... :)

Uživatelem od:
08. 02. 2012

Ahojky, taky bych někam vyrazila - láká mě Korsika a Andalusie....ale myslím, že cokoliv jinýho bude taky super. Už jsem s Mundem byla na 2 zájezdech -Maďarsko a Bretaň- a pokaždé to bylo super :o)))......momentálně nemám parťáka, ale snad by se někdo našel, kdo by jel...:o)

Uživatelem od:
04. 02. 2012

Ahoj! Zatím jsem taky sama - favoritem je momentálně Irsko nebo Bretaň na kolech. Třeba se do té doby najde nějaký/á spolucestující :-) Kamarádi jsou lenoši nebo nechtějí s CK... Je mi 32 a jsem z Vysočiny. Kdyžtak pište na argante@centrum.cz.

Uživatelem od:
03. 02. 2012

Zdravim, chtel bych letos v lete bud v srpnu nebo v zari jet na nejaky zajezd s mundem. Je mi skoro asi jedno kam, ale mel bych spis zajem o turistiku nez o cyklo zajezd. Byl bych rad kdybych tu nasel nejakou partacku/partaka, aby byla vetsi sranda. Kdyby se chtel nekdo pridat tak se mi ozvete na mail dalin.novak@gmail.com nebo na icq 232440610... Diky a mejte se... :)

Uživatelem od:
20. 02. 2009

Já jsem taky sama samotinká, a Albánie ještě se Skandinávií a Irskem patří k mým favoritům, mezi kterými se rozhoduji:- )ircaz@seznam.cz

Uživatelem od:
05. 05. 2011

Ahoj, loni sama Rusko, letos Albánie .......a zase jsem nikoho nezlákala :-). Jede ještě někdo sám? Míša c.misa@seznam.cz

Uživatelem od:
24. 01. 2012

Proc? Existuje prima spojitost mezi vekem a focenim se na Rudym namesti? Pokud ano, snad nejsem pod nebo nad limit... :-)

Uživatelem od:
24. 01. 2012

26 :)

Uživatelem od:
24. 01. 2012

cau kato :-D roztomily prispevek..kolik ti je let?

Uživatelem od:
24. 01. 2012

Ahoj, vyrážím letos sama do Ruska, tak snad se najde víc lidí co jedou sami a nebudu se muset na Rudým náměstí fotit sama :) Katka

Uživatelem od:
18. 09. 2011

aohj,nechtěla by nějaká holčina letět koncem září,začátek října do Turecka nebo Egypta?potřebuju relax,pláže,výlety,večer zábava.jsem sympatická,extrovertní slečna,která nemá s kym jet,kámošky nemají čas nebo peníze a tak to zkouším tady.budu ráda,když se někdo ozve :) Katka

Uživatelem od:
01. 08. 2011

Ahoj. Rád bych poznal nějaké mladé lidi se zájmem o cestování. Ze spousty mých známých není snad nikdo, který by něco podniknul.. allmyfault@seznam.cz

Uživatelem od:
10. 07. 2011

Ahoj, chtěla bych jet do Turecka a hledám někoho, kdo se tam taky chystá. Sice se tu píše, že není problém seznámit se u autobusu, ale přecejen bych ráda měla na někoho kontakt dřív, tak se případně ozvěte na susi284@seznam.cz, jsem z Brna.

Uživatelem od:
06. 07. 2011

Ahojte, rád bych taky viděl ten krym eventueně i Oděsu a Kyjev.. creditreality@email.cz ...ale po pravdě hlavně si potřebuju odpočinout. Jsem z Brna , ale zajíždím do Prahy, tak můžem dát kdykoliv spicha;-)

Pěkný podvečer

Uživatelem od:
24. 03. 2010
Ahojte, je tady někdo kdo by opravdu rád někam a vážně chtěl? Je mi celkem jedno kam :-) Rychlá domluva a přihlášení? :-) hanzl.marek@centrum.cz
Uživatelem od:
19. 06. 2011
Ahoj Avineo, uvažuju nad tím Krymem, taky nemám s kým jet :) Kdybych se rozhodla že pojedu, tak bych ráda potkala někoho už před cestou... Odkud jsi? Já jsem z Kladna.
Uživatelem od:
13. 06. 2011
Nezlakal nekoho Krym? Z mych znamych se mi zatim nepodarilo nikoho presvedcit a radsi bych pred cestou mela kontakt na nekoho, kdo pojede (jednotlivec i skupinka), dik.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Možná bych taky jela do toho Turecka i do Ruska, ale nechce se mi prostě přijít k autobusu a seznamovat se až tam.. Sice jsem byla minule a vím, že to není problém (pro jiné, já tam byla s někým).. Ale prostě bych se radši seznámila před tím, taky si nechci tahat stan jen pro sebe a podobně..není někdo, kdo taky nemám s kým, z Jablonce, Liberce či přilehlého okolí nebo z Ústí nad Labem? Jo a taky bych ráda na Sicílii :D
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Záloha (polovina ceny) se platí při přihlášení spolu se zasláním cestovní smlouvy. Doplatek potom nejpozději měsíc před odjezdem.
Uživatelem od:
10. 05. 2011
Dokdy se musí zaplatit zájezd, popřípadě záloha a kolik činí? pokud se to neplatí vše naráz? Moc díky za info, nemám moc čas probíhat stránkiy...
Uživatelem od:
01. 12. 2009
Ahoj, ještě je volné místo na Turecko. Jet sama u našich zájezdů myslím nevadí vůbec :) Petr.
Uživatelem od:
10. 05. 2011
Ahoj :) chtěla jsem se zeptat, jestli je ještě volné místo do Turecka v září. Jsem zatím sama, ale moc bych chtěla jet. Děkuju za info
Uživatelem od:
05. 05. 2011
Ahoj, včera jsem poslala přihlášku na zájezd Rusko+Pobaltí. Zatím jsem sama, tak kdyby se chtěl někdo přidat, budu ráda. Míša c.misa@seznam.cz
Uživatelem od:
19. 07. 2009
určitě se můžeš přidat :-) aspoň nám nebude smutno :-)
Uživatelem od:
02. 04. 2011
Ahoj holky, taky bych chtela do Turecka, uz dlouho o tom uvazuji, ale nemam s kym jet. Mohla bych se tedy pridat jeste k vam? :) Radka
Uživatelem od:
19. 07. 2009
tady je můj mailík - petra.krskova@post.cz klidně se můžem setkat už před zájezdem ... září je daleko :-)
Uživatelem od:
03. 09. 2007
a to se potkáme až tam nebo se předem domluvíme, posílám mailík filoha@seznam.cz
Uživatelem od:
19. 07. 2009
já jsem pro ... dneska odpolko posílám příhlášku :-)
Uživatelem od:
03. 09. 2007
Jasně, tak se hned přihlásíme?
Uživatelem od:
19. 07. 2009
fajn, takže domluveno ... v září hurá do Turecka :-)
Uživatelem od:
03. 09. 2007
Turecko není vůbec špatné a ve třech, supr!!!
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Tak můžeme všichni do Turecka :D
Uživatelem od:
19. 07. 2009
to Melisaa - hodně mě láká Turecko :-) v Maroku už jsem s Mundem byla a byl to parádní zájezd :-)
Uživatelem od:
24. 07. 2009
No nemám :D Turecko by se mi taky líbilo, ale hlavně můžu asi jen v září, ale Maroko by možná taky šlo..
Uživatelem od:
03. 09. 2007
To Melisaa: máš už někoho na cestování, letos bych ráda někam vyrazila a je mi jedno kamkoliv, hlavně kde bude fajna parta a spousty zážitků. Preferuji Maroko, Turecko, Rusko, ale přizpůsobím se.
Uživatelem od:
24. 07. 2009
Já vlastně taky ještě nikoho nesehnala.. A kam bys chtěla?
Uživatelem od:
24. 07. 2009

Nemám s kým jet a nechci spoje poslední poslední prázdniny proválet doma.. Radši bych v srpnu nebo září, je mi víceméně jedno kam, ale láká mě Krym.. Kdyby se někdo našel, kdo taky nemá s kým, byla bych fakt ráda.. :)

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.