Snížená záloha a garance CK Mundo

Autobusové zájezdy

  • Pro přihlášení nyní stačí uhradit zálohu 1 000 Kč / os. Doplatek do výše poloviny ceny se hradí 3 měsíce před odjezdem, a to pouze v případě, že bude cestování do dané destinace možné bez karantény.
  • Při nemožnosti konání zájezdu garantujeme neprodlené vrácení peněz, nevyberete-li si jiný zájezd či termín.

Letecké zájezdy

  • Pro přihlášení nyní stačí uhradit zálohu 1 000 Kč / os. Doplatek do výše poloviny ceny se hradí 4 měsíce před odletem, a to pouze v případě, že bude cestování do dané destinace možné bez karantény.
  • Při nemožnosti konání zájezdu před zakoupením letenek garantujeme neprodlené vrácení peněz, nevyberete-li si jiný zájezd či termín.
  • Při nemožnosti konání zájezdu s již zakoupenými letenkami Vám také vrátíme zaplacené úhrady, z toho částku zaplacenou za letenky ve chvíli, kdy nám ji vrátí letecká společnost (zbytek neprodleně). Pokud by nastal krajní případ již zakoupených letenek s nedobytnou refundací, snažili bychom se domluvit přebukování na pozdější termín.

Co znamená "nemožnost konání zájezdu"?

Zájezd není možné realizovat, např. pokud jsou uzavřené hranice, platí zákaz vstupu všech cizinců, nelze se ubytovat či je od všech turistů vyžadována povinná karanténa, která neumožnuje absolvovat program zájezdu. Naopak je-li podmínkou předložení potvrzení o negativním testu nebo očkování, nepovažujeme to za překážku konání zájezdu.