Podrobnosti k zájezdu Korsika

Potřebné cestovní doklady

Občanský průkaz nebo cestovní pas s platností po celou dobu pobytu.

Měna

Na Korsice i v tranzitních zemích je platnou měnou euro.

Aktuální kurz ČNB:

  • Euro: 1 EUR = 24.72 CZK

Počasí a vybavení

V době konání zájezdu panuje nejčastěji slunečné a teplé počasí. Vezměte si proto opalovací krém, pokrývku hlavy a sluneční brýle. Pro vysokohorskou turistiku přibalte pohorky, ale i teplé a nepromokavé oblečení – ve vyšších polohách musíme počítat i s ochlazením nebo deštěm. Doporučujeme také teleskopické hole, které ulehčují kolenům. Pro túru soutěskou Spelunca jsou potřeba vedle standardní turistické obuvi také boty, které lze namočit – chvílemi se zde brodí vodou. Koupání v bazénech v kempech je pro muže možné pouze v bazénových plavkách (tj. přiléhavých na tělo, nikoliv volných kraťasových). V kempech často chybí toaletní papír, vezměte si tedy vlastní. Hodit se může rovněž repelent.

Přečíst si můžete také obecná doporučení, jak zabalit na zájezd.

Elektřina

Napětí 220 V, elektrické zásuvky jsou kompatibilní s našimi (kulaté se dvěma kolíky). V kempech většinou není problém najít zásuvky pro nabíjení.

Rezervujte si zájezd

On-line:
Momentálně obsazeno

Napište si o více informací

Odpovídáme zpravidla do 24 hodin

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.