Doporučujeme partnery

Outdoor

Trekshop - outdoorový e-shop, který nabízí vše pro turisty a cestovatele (batohy, stany, spacáky, karimatky, outdoorové oblečení a obuv, vařiče, čelovky, GPS, teleskopické hole...).
Hanibal - internetový obchod s potřebami pro svobodné cestování nabízí široký výběr outdoorového a turistického vybavení, expediční i turistické stany, batohy, spacáky, vařiče, nože... Nechybí horolezecké vybavení jako helmy, lana, smyčky a oblečení - termoprádlo, nepromokavé oděvy, fleece, bundy, čepice, rukavice a mnoho dalších.
Půjčovna lodí Samba - na řekách Sázava, Otava, Lužnice a Morava. Samba půjčuje kánoe, rafty, kajaky a další vodácké vybavení.
IOutdoor.cz - outdoorový a turistický server, kde naleznete zajímavé reportáže a fotogalerie z celého světa. Server se zaměřuje na treking, rafting, kolo, lyžování, horolezectví a vydává také tištěný cestovatelský TV Outdoor Magazín.

Cestovatelské servery

Hedvábná stezka - cestovatelský portál, který nabízí informační servis pro české světoběžníky (on-line průvodce všemi zeměmi světa, rady na cesty a tisíce cestopisů; diskuse, nabídky spolujízdy a cestovatelskou seznamku; osobní blogy a deníčky z cest, obsáhlé fotogalerie, soutěže a možnost internetového nákupu knih, map a průvodců). Veškeré příjmy z inzerce jsou věnovány na neziskové projekty prostřednictvím Expedičního fondu. Jejím cílem je podporovat a propagovat projekty českých cestovatelů a dobrodruhů, humanitárních organizací a výzkumníků.
Rádi cestujeme - web s levnými letenkami, kde najdete také rady, tipy, recenze, aktuální dění v cestovním ruchu.
Dálky.cz - cestovatelský server, na kterém vychází cestopisy a články včetně některých, které napsali průvodci a spolupracovníci naší CK.
Walkers.sk – server o cestovaní - slovenský cestovateľský portál poskytujúci relevantné informácie o štátoch sveta s monitoringom aktuálnych správ. Portál ponúka tiež Sprievodcu metropolami, Poklady sveta - najzaujímavejšie miesta planéty, Pláže sveta - najkrajšie miesta na Zemi i rôzne pomôcky pre cestovateľov (počasie, kurzy, mapy, rady, autostop, vyhľadanie spolucestujúceho) a mnoho iného.
Cestovaniesvetom.sk - slovenská stránka o cestovaní a dovolené, rady a tipy, jak co nejvíc zažít a vidět při cestování po světě.

Hory a turistika

Horydoly - informace, rady a tipy ze světa outdooru. Hory, řeky, cyklistika, lyže, turistika a cestování. Pro lidi, kteří aktivně sportují, lezou po horách, jezdí v kánoi nebo na kole.
Český spolek horských průvodců - sdružuje průvodce, vykonávající průvodcovskou činnost horskou, usiluje o zvýšení kvality služeb a bezpečnosti klientů.
Treking.cz - vše o horách, horolezectví, horské turistice, cykloturistice...
Summit Leader - profesionální škola horolezeckých a outdoorových aktivit, která vám umožní nahlédnout do světa vertikálního pohybu na skalách, sněhu i ledu. Jejich hlavní filozofií jsou malé skupiny klientů, individuální přístup a maximální bezpečnost.
Edelweiss.cz - naši partneři pro zajištění nejlepšího cestovního pojištění do hor - Alpenverein.

Cyklistika

Cyklotoulky - vše o cyklistice. Články, cyklostezky, cyklotrasy, rady, diskuze...
Cyklistické oblečení a oblečení pro běžce - v nabídce e-shopu Rogelli naleznete nejen cyklooblečení širokého výběru, ale i barevně sladěné sady oblečení za zvýhodněné ceny.

Prodej map a průvodců

Kiwi - prodejna map a průvodců s velmi širokým výběrem a sídlem v pražské Jungmannově ulici.
Mapcentrum.cz - velký výběr turistických map, cyklomap a průvodců - online prodej i kamenná pobočka.
Levnéprůvodce.cz - turistické průvodce a mapy - e-shop nabízející průvodce Lonely Planet, Rough Guide a mnoho dalších za dobré ceny.

Pro studenty

Isic.cz - databáze slev, které můžete získat, pokud jste vlastníkem karty ISIC, ITIC, IYTC nebo Alive.
Klub AC - příjemný nekuřácký klub v Hradci Králové, kde se hraje hudba téměř všech žánrů, konají se koncerty, tematické večery i cestovatelská promítání.
Vaše liga - největší amatérská liga v ČR ve sportech jako squash, badminton, tenis a beach volejbal. Čekají vás každý měsíc 4 noví soupeři - 4 napínavé zápasy. Liga je pro začátečníky i pokročilé. Hrajete kdy a kde chcete, dle domluvy se soupeřem. V partnerských sportcentrech slevy na kurty až 50 %.
Studentský list - největší nezávislý měsíčník studentů Vysoké školy ekonomické v Praze, který vychází již od roku 1999. Tištěné vydání distribuované 3x za semestr v areálu školy přináší objektivní zpravodajství o dění na VŠE. Najdete v něm také publicistiku, ekonomickou rubriku a informace ze sportu i kultury. Spřízněný zpravodajský server se zaměřuje na nejaktuálnější dění a informace ze studentského života.

Partnerské CK

Agentura Wenku - partnerská cestovka našeho exprůvodce Matouše Nováka, která nabízí lyžařské a vodácké zájezdy a kurzy pro školy a kolektivy mladých lidí.
Cestovní kancelář PUXtravel - brněnská cestovka specializavaná na lyžování a snowboarding. V nabídce najdete především Alpy (Francie, Itálie, Rakousko), ledovce, ale i zimní zájezdy do Rumunska, Slovenska či na Ukrajinu

Ostatní

Jazyková škola Jipka - kvalifikovaní lektoři Jipky vás provedou výukou jazyků od prvních krůčků přes pokročilou gramatiku až po odbornou slovní zásobu. Zajistíme vám profesionální překlady či tlumočení v 53 jazycích i studium v zahraničí. To vše v rámci celé ČR.
Čajovna setkání - čerstvé čaje a exotické potraviny - přijďte se zčajovat do čajovny v centru Poděbrad, kterou vlastní náš průvodce do Maroka Karel "Oroň" Růžek. Ochutnat můžete více než 200 druhů čajů a bylin i spoustu netradičních sladkostí a exotických potravin.

Další odkazy najdete na stránce pro výměnu odkazů.