Ubytování v Moskvě

Hostely - Hotely - Český dům - Pro labužníky

Moskva patří k nejdražším městům na světě, čemuž odpovídají i ceny standardního ubytování v hotelech. Pokud ovšem nelpíte na luxusu, dá se najít ubytování i za rozumnou cenu. Všude počítejte s tím, že vás musí zaregistrovat u místních úřadů, k čemuž je třeba na dobu vyřízení registrace pas. Tím pádem vám ho odeberou, mějte tedy proto u sebe alespoň kopii pasu a víza. Po zaregistrování s sebou noste potvrzení o registraci (viz Ohlašovací povinnost a registrace).

Hostely

Nejlevnější variantou ubytování jsou hostely, kterých už je v Moskvě dostatek a většinou jejich personál mluví anglicky. Některé hostely nabízejí doplňkové služby jako např. zajištění exkurzí po Moskvě a výletů do okolí.

Hotely

Hotelů je v Moskvě hromada, od dvou až po x-hvězdičkové. Pro vyhledání ubytování dle vašeho gusta doporučuji stránky Lonely Planet.

Ubytování v Českém domě

Ubytování občanům ČR v Moskvě také poskytuje Český dům, jenž má k dispozici 127 lůžek (v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích a také v dvojlůžkových luxusních apartmánech).

Ubytování pro labužníky

A kdo má chuť si ubytování v Moskvě pořádně užít, nechat se nadchnout přepychem a zlatem i na toaletách, pro toho tu je pětihvězdičkový Hotel Ukrajina (od roku 2009 Radisson Royal Hotel). Jedinečný zážitek je zaručen. Sama budova stojí za prohlídku, je to jedna ze sedmi stalinských vysotek nacházející se na luxusním místě v centru Moskvy u řeky Moskvy. Hotel je 198 metrů vysoký, má 34 pater, 505 pokojů, 38 apartmánů, 5 restaurací, spoustu konferenčních místností, wellness, 50metrový bazén, 1 200 originálů vzácných obrazů a navíc disponuje flotilou malých jachet.

Autorkou textu je Pavla Tomášková, všechna práva na použití jakékoliv části textu vyhrazena.

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.