Ubytování na Tenerife

Hotely - Soukromé apartmány - Hostely - Kempy

Ostrov Tenerife je oblíbenou turistickou destinací, a to je důvodem, proč jsou možnosti a nabídka ubytování skutečně pestré. Můžete si totiž vybírat od levného kempu nebo malého apartmánu s vlastní stravou až po luxusní ubytování v pětihvězdičkovém hotelu s all-inclusive stravou a službami. Podle toho se bude odvíjet i cena za noc.

Leťte na Tenerife v dobré partě

Hotely

Ti, kteří mají rádi klasickou dovolenou u moře, určitě uvítají bohatou nabídku ubytování v hotelu, kde se personál postará o stravu a často i o zábavu. Na Tenerife najdete hotely všech cenových kategorií, od těch, co vám zajistí jen ubytování a snídani, až po luxusní pětihvězdičkové hotely, které často nabízí all-inclusive stravování a služby. Širokou nabídku hotelů najdete na webových stránkách cestovních kanceláří nebo například na serveru Booking.com.

Soukromé apartmány

Ubytování v apartmánu je v dnešní době velmi oblíbenou a rozšířenou možností, a apartmány k pronájmu najdete dnes prakticky kdekoli. Rezervace apartmánu je velmi jednoduchá a bezpečná, pokud pro rezervaci použijete platformy jako Booking a AirBnB. Je třeba počítat s tím, že pokud budete chtít apartmán blízko pláže, budete si muset připlatit.

Hostely

Hostely jsou oblíbené mezi studenty a mladými lidmi, kteří se chtějí při svých cestách seznamovat a sdílet své zkušenosti s ostatními cestovateli. Hostely nabízejí obvykle jak ubytování ve velkém společném pokoji, tak dvoulůžkové pokoje, kde budete mít své soukromí. Služby hostelů bývají jen základní a luxus určitě nečekejte.

Kempy

Kempů najdete na Tenerife dostatek. Jejich webové stránky však často poskytují jen velmi základní informace a moc se toho na nich obvykle nedozvíte. Na Tenerife existují kempy soukromé a kempy provozované městem. Soukromé kempy najdete především u pobřeží a ceny i kvalita se mohou dost lišit. Dva nejoblíbenější soukromé kempy na jihu Tenerife jsou Camping Montana Roja a Camping Nauta. Oba kempy jsou dobře vybavené, mají bazén a nabízejí také ubytování v chatkách. Kempy provozované městy se obvykle nacházejí v horách a jsou zdarma. Jsou malé, jejich vybavení je základní a pro pobyt v nich je potřeba včas provést rezervaci. Webové stránky, kde najdete jejich seznam a kde si můžete pobyt zarezervovat, najdete zde.

Autorkou textu je Kamila Tkadlecová, všechna práva na použití jakékoliv části textu vyhrazena.

Leťte na Tenerife v dobré partě

Vážíme si vašeho soukromí

Pomocí cookies analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme obsah a reklamy podle vašich potřeb. Kliknutím na „Přijmout“ vyjadřujete souhlas s tím, že cookies používáme.